Gönderen Konu: TH6 köy düzenim-yorumlarınız (7ye basılıyor)  (Okunma sayısı 786 defa)

Çevrimdışı Müco

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Müco
  • Klanım : LosPollos
TH6 köy düzenim-yorumlarınız (7ye basılıyor)
« : 03 Mart 2014, Pazartesi - 20:10 »
Öncelikle herkese iyi akşamlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yorumlarınızı merak ettiğim için bende bir konu açmak istedim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerde göreceğiniz gibi köy binamı daha yeni 7 ye yükseltmeye başladım. Köy binası yükselene kadar 1 okçu kulesi, 2 iksir deposu, kışlaları ve ordu kamplarını yükselteceğim. Geriye boş zaman kalırsada madenleri yükseltirim zaten  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Oyuna 4 Şubatta başladım. Önce bilinçsizce elmasları harcadım sonra pişman oldum tabi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ayın 20sinde 2işçi aldım ve oyuna böyle devam ediyorum.  Sizce köyümün ilerlemesi nasıl zaman olarak ? Düzen olarak nasıl ? Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim tekrar iyi akşamlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 03 Mart 2014, Pazartesi - 20:16 Gönderen: Müco »

Müco 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: canol58 (25 Haziran 2014, Çarşamba - 20:26)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: TH6 köy düzenim-yorumlarınız (7ye basılıyor)
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2014, Pazartesi - 21:02 »
Köyünün şeklini beğendim, gayet iyi gidiyorsun aynen devam

Çevrimdışı Müco

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Müco
  • Klanım : LosPollos
Ynt: TH6 köy düzenim-yorumlarınız (7ye basılıyor)
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2014, Pazartesi - 22:45 »
Köyünün şeklini beğendim, gayet iyi gidiyorsun aynen devam

Sağol  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ordu kamplarını birer level daha arttırabiliyormuşum keşke bir kaç gün daha bekleseydim köy binası için ama olsun madenler eksik kalacak onlarıda çalarak telafi edicem artık  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Müco 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (04 Mart 2014, Salı - 07:55)