Gönderen Konu: KB8 klan savaşı köy dizilimi  (Okunma sayısı 2296 defa)

Çevrimdışı spajunior

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : spajr
KB8 klan savaşı köy dizilimi
« : 01 Aralık 2014, Pazartesi - 00:30 »
Arkadaşlar forumu baya inceledim ama güzel bir dizilim göremedim. Biraz yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı wuslat27

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Ynt: KB8 klan savaşı köy dizilimi
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2014, Pazartesi - 10:53 »
Sana su kadarini soleyeyim. Ben ilk siralar hazir duzen aradim hic birinden verim alamadim. Forumda mevcut olan duzen hazirlama prog. İndirdim ve.kendim yaptim saldiri yedikce aciklarimi kapattim suan duzenim tamamen oturdu altin 1 ve kristal ligden daha koyume girebilen olmadi. En baba full ejderle 1 altin deposu alabildiler. En iyi duzen. Kendi bildigin duzendir

Çevrimdışı @rif

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Dex
  • 57 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : @rif
  • Klanım : baltasapi
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2014, Pazartesi - 11:08 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sana su kadarini soleyeyim. Ben ilk siralar hazir duzen aradim hic birinden verim alamadim. Forumda mevcut olan duzen hazirlama prog. İndirdim ve.kendim yaptim saldiri yedikce aciklarimi kapattim suan duzenim tamamen oturdu altin 1 ve kristal ligden daha koyume girebilen olmadi. En baba full ejderle 1 altin deposu alabildiler. En iyi duzen. Kendi bildigin duzendir

Paylasir misin? Herkese faydan olabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tonight's the night. And it's going to happen again and again. It has to happen...
ⓓⓔⓧⓣⓔⓡ

@rif 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (01 Aralık 2014, Pazartesi - 21:58), (01 Aralık 2014, Pazartesi - 17:13)

Çevrimdışı wuslat27

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2014, Pazartesi - 22:55 »
Arif kardesim koy binasi seviyem 9 isinize suan yaramaz savunma fullenmek uzere yakinda koyu 10 a sallayacam ins

Çevrimdışı gokhanmayda1

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
    • DavaHaber
  • COC Nick : gokhanmayda
  • Klanım : Marmara Uni
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2014, Pazar - 00:09 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

burada bahsettiğiniz programın ismini verebilirmisiniz acaba şmdiden teşekkür ederim

Anlam Kazanmak için Hayata Anlamlı Bakmak Gerekir, Anlamsız Bir Bakış Anlamsız Bir Hayatın Simgesidir.

Aşk Bazen Acı Bazen Mutluluktur, önemLi Olan ikisinide Kabullenmektir, Kabul edemeyen Kaldıramaz Aşkın Yükünü.