Gönderen Konu: BEST OF aybar98  (Okunma sayısı 1780 defa)

Çevrimdışı Aybar

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
  • COC Nick : aybar 98
  • Klanım : BESYO
BEST OF aybar98
« : 30 Eylül 2014, Salı - 19:49 »
21.09.2014

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyimki Aralık 2012 yılından beri bu oyunu oynuyorum.Ve bu oyun hakkındaki hertürlü bilgiye sahibim.Eğer bir sorunuz veya sorununuz olursa bana ulaşabilirsiniz.Köy binamın dışarıda olma sebebini soracak olursanız bu bir taktiktir.Bu takitiğin ismi ise Ganimet taktiğidir. En sağdaki ağaç ise Noel ağacı sadece Yılbaşı zamanınında geliyor 1 Ocak 2013'te başka bir Noel ağacı daha gelmişti o zamanlar acemilikten kesmiştim.Yoksa hatıra için saklıyorum.
Köy binası dışarıda kalıyor ve düşmanlar binayı patlatıp kaçıyor bu şekilde ganimetlerinizi korumuş oluyorsunuz.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Neyse köyümün duvarlarını 7 yapmaya çalışıyorum sizinde gördüğünüz gibi çok az kaldı.Duvarlar bittikten sonra okçu kulelerini 10. seviye yapmayı düşünüyorum.Okçu kulelerinden sonra topları 11. seviye yapmayı düşünüyorum.Bu süre zarfı içersinde taş alırsam X yaylarının seviyesinin 3 yada 4 yapacağım.

27.09.2014

Merhaba arkadaşlar köyüm hakkında ufak yenilikler oldu hemen sizinle paylaşıyorum.
Tüm duvarları 7 yaptım. Aynı zamanda Barbar Kral 9. seviyeye çıkıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gördüğünüz gibi sihirbazlarım 5. seviye onları 6. seviye yapmak için şimdiden 5.200.000 iksir biriktirdim 2.300.000 daha biriktirdiğimde sihirmazlarım maksimum seviye olacak Planlarımın arasına yeni plan ekledim Barbar Kral'ı 10. seviye yaptıktan sonra Okçu Kraliçe'yi 10. Seviye yapacağım şuan 6 ama olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İkisini eşitleyip sırayla gitmek istiyorum bu arada bir süreliğine bütün kaynakları yükseltme 1 taş kaçırmayın.

30.09.2014

Gördüğünüz gibi sihirbazı son seviye yapıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Darısı başınıza...

09.11.2014

Öncelikle Okçu kulelerini fulledim sonunda.Oyuna yeni bir havan daha geldi biliyorsunuz onu 7. seviye yaptıktan sonra toplara başlayacağım daha sonrası için ise teslaları düşünüyorum. Barbar kralı 10. seviye yaptım şimdi ise kraliçeyi 10. seviye yapacağım bu süre zarfı içersinde biriken iksirlerle kara iksir sondralarını yükselteceğim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Gördüğünüz gibi okçuyu son seviye yapıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Darısı başınıza...

« Son Düzenleme: 09 Kasım 2014, Pazar - 14:55 Gönderen: Aybar »

Çevrimdışı AsyaTaş

• 19.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : -11
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
Ynt: BEST OF aybar98
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2014, Çarşamba - 20:36 »
Köyün iyi olabilir ancak savunmaların biraz düşük kalmış

Çevrimdışı Aybar

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2014, Çarşamba - 21:30 »
Oyuna başlarkan çok büyük bir yanılş yaptım köy binam 10. seviyedeyken olması gereken 6. seviyeydi ama ona rahmen zorluklara katlanarak standarta çıkmayı başardım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı 45cagdas45

• 36.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 18 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2014, Perşembe - 01:29 »
köy binasını erken yükseltmişsin ayrıca duvarları th9 a göre hersey fullenince duvarların hepsini 8 yapıp th 10 geçseydin iyi olurdu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben th 10 a geçicem 2 güne th9 hersey full tüm duvarlar 8. seviye  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Aybar

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2014, Pazar - 23:27 »
Köy binamı erken bastığımı belirtmiştim ama 24.000 taş alıp köyü hızlandırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 16:39 »
Sevgili günlük diye baslasaydın tam bir CoC günlüğü olucaktı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

LeafLook 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: muhayri mutiş mami (06 Ekim 2014, Pazartesi - 19:45)

Çevrimdışı Aybar

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2014, Salı - 21:39 »
Sevgili günlük diye baslasaydın tam bir CoC günlüğü olucaktı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Aynen paylaşımlarımı aktif tutmak isterdim ama fazla ilgi olmayınca bende fazla önem vermedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Aybar 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LeafLook (28 Ekim 2014, Salı - 22:38)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2014, Salı - 22:39 »

Aynen paylaşımlarımı aktif tutmak isterdim ama fazla ilgi olmayınca bende fazla önem vermedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Zamanla artar sen devam et istersen

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı Aybar

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2014, Pazar - 14:54 »

Zamanla artar sen devam et istersen

doğru diyorsun güncelledim günlüğümü Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap