Gönderen Konu: BATAK;(110 savas 101 galibiyet 4 beraberlik istikrar sürüyor Batak büyüyor )  (Okunma sayısı 15568 defa)

Çevrimdışı sefatopal

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sefa
  • Klanım : BATAK
Ynt: BATAK gururla sunar(24 savas 23 galibiyet, onderimiz,akıl hocamz williamstryker)
« Yanıtla #15 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 18:49 »
Red : geçersiz özür Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dostum sanırım intikam alcam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
Ynt: BATAK gururla sunar(24 savas 23 galibiyet, onderimiz,akıl hocamz williamstryker)
« Yanıtla #16 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 20:57 »
Sorun değil ganimet için tartışmamı yapcaz ne lazımsa söyle dışarı alim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı sefatopal

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:25 »
Şimdi alabilir misin dışarı bi gir çık yapim kolayca Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ?

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #18 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:28 »
İksirim fazla gel iksir al Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap altına dokundurmam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap karaiksirede

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı sefatopal

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:30 »
Tamam kardesm bana da iksir lazimdi 21.35te sendeyim sonra klandasin anlaştık mi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:35 »
çıkıyorum hemen saldır tadında bırak 200.000 den fazla iksir alırsan basarım klanını Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı sefatopal

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:39 »
Anlaştığımız gibi. ilk defa böyle bisi yaptım oyunda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap klana geliyo musun ?

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:41 »
Bizede denk gelir inş.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yapmazdım normalde ama kırmim dedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Klanımda memnunum ortamımız çok iyi abiler ablalar her konuda yardım ediyor bi tatsızlık olursa ayrılırsam gelirim teşekkürler.

Ey Türk Gençliği!

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sefatopal (02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:43)

Çevrimdışı sefatopal

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 21:45 »
Zaten sen ganimetin lafı mi olur deyince şaşırdım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap neyse işte aklında bulunsun kapımız sana açık  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap klan savaşı klaniyiz nitekim galibiyet sayimizdan belli

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #24 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 22:06 »
Bi ganimet değerlimi şurda sohbetimizden senden sonra 319k altın 273k iksir 500 karaiksir aldım iksir sıkıntım olsaydı bırakmazdım depoyu sonra dal derdim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Klan davetin için teşekkür ederim aklımda davetin ama memnunum şuanlık

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı pikaaa

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : WilliamStryker
Ynt: BATAK gururla sunar(26 savas 25 galibiyet, onderimiz,akıl hocamz williamstryker)
« Yanıtla #25 : 04 Haziran 2014, Çarşamba - 19:02 »
Bana yine kazik koy glmis sefa Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Biz fakir büyüdük aga ama kimsenin cebinden çalmadık !
Yediysek cebimizden, Harcadıysak ömrümüzden...

pikaaa 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sefatopal (04 Haziran 2014, Çarşamba - 19:52)

Çevrimdışı finalist1406

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : büyükiskender
  • Klanım : turkishstandard
Ynt: BATAK gururla sunar(28 savas 27 galibiyet, Emeği geçen herkese teşekkürler...)
« Yanıtla #26 : 11 Haziran 2014, Çarşamba - 02:26 »
son savaşlarda tam 4 tane ezik gelmiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap basit olmuş biraz

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
Ynt: BATAK gururla sunar(28 savas 27 galibiyet, Emeği geçen herkese teşekkürler...)
« Yanıtla #27 : 11 Haziran 2014, Çarşamba - 02:43 »
Umarım başarılı olurda kazanırsınız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı finalist1406

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : büyükiskender
  • Klanım : turkishstandard
« Yanıtla #28 : 11 Haziran 2014, Çarşamba - 02:58 »
Umarım karşımıza çıkarsınız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #29 : 11 Haziran 2014, Çarşamba - 03:08 »
Fazla iddialısınız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!