Gönderen Konu: 1. seviye klana gelmek isteyenler...  (Okunma sayısı 684 defa)

Çevrimdışı dostumsun

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : worldwar
  • Klanım : TurkishPower
1. seviye klana gelmek isteyenler...
« : 03 Nisan 2016, Pazar - 21:33 »
kendi bulunduğum 8. seviye klanımdan ayrıldım. Kendim bir klan kurdum. Klanımız henüz 1. seviye daha bebek yani. Ama gelirim katılırım. Düzenli oynuyorum diyosanız, katkı sağlarım diyosanız buyrun. Gerçekten klanın gelişimine yardımcı olucak en az 7. seviye köy binası olan arkadaşları bekliyorum. benim 2 tane köyüm var biri 117. seviye diğeri 90. seviye. Kardeşimin iki tane hesabı var. Biri 104. seviye diğeri 56. seviye. Bir de 71. seviye arkadaşımız var. klanımızın ismi SINCE_1453_TR. 10 kişiyi bulunca klan savaşı yapmak istiyoruz. Bol bağış var. Savaş yapmak zorunlu değil. Ben kendi halimde takılıp köyümü geliştirmek istiyorum diyenleri de beklerim...

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

The world is not enough...

dostumsun 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Anil97 (03 Nisan 2016, Pazar - 22:12)

Çevrimdışı brahms23

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • Klanım : FirstBullet1919
Ynt: 1. seviye klana gelmek isteyenler...
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2016, Pazartesi - 15:56 »
Selam, kendi kurduğum ve genelde tanıdığım kişilerden oluşan bir klanım var. yaş aralığımız 10 - 42 arası. Küfürsüz, Din ve Siyaset polemiklerine girmeden oyun oynamaya çalışıyoruz. Genelde çalışan insanlar var klanımızda ama iyi insanlardır. Klanımız 3. seviye Türk klanı. Yeni klan kurmuşsun ama klanına yeterli kişi toplayamazsan klanımıza bekleriz seni ve arkadaşlarını.  klan adımız: FirstBullet1919  #Y82POCRG " Hasan Tahsinden esinlenerek isim verdim " İzmirde 1919 yılında ilk kurşunu atıp şehit olan gazetecimiz. İyi oyunlar kolay gelsin.

Ne Mutlu Türküm Diyene 🇹🇷

brahms23 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: dostumsun (04 Nisan 2016, Pazartesi - 22:14)

Çevrimdışı dostumsun

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : worldwar
  • Klanım : TurkishPower
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2016, Pazartesi - 16:55 »
Teşekkür ederim bu güzel davet için ama şu an 14 kişi olduk klanda. Ayrıca bana bağlı tam 5 tane hesap var benim gelmem demek onların da gelmesi demek...

The world is not enough...

dostumsun 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: brahms23 (05 Nisan 2016, Salı - 15:07)

Çevrimdışı brahms23

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • Klanım : FirstBullet1919
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2016, Salı - 15:07 »
selam, beklerim klana istediğin zaman. şimdi klan ayarlarını davetle yapıyorum ve kupa puanını en minimuma düşürüyorum. klan arkadaşlara haber veriyorum. senden tek ricam klanımıza gelecek arkadaşlara klanımızın saygı konusunda hassasiyetini belirtmen. kavgamız küfürümüz hiç yoktur yaş itibariyle.onun dışında sorun yok herkesi otomatikman büyük yapıyoruz liderler hariç kimse kimseyi atamasın diye. yardımcı liderlik de verebiliriz ama önce yeterince tanıyalım birbirimizi. Zevkle oyun oynayalım bizim için önemli olan bu. kolay gelsin iyi oyunlar. 👍. ( özel mesajına cevap yazamadım bir türlü, gönderi yapmadı, o nedenle buraya yanıt yazdım )

Ne Mutlu Türküm Diyene 🇹🇷