Gönderen Konu: yeşil taş alıyordum artık alamıyorum  (Okunma sayısı 1797 defa)

Çevrimdışı beyazay89

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : smn
  • Klanım : sakarya
yeşil taş alıyordum artık alamıyorum
« : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 00:48 »
arkadaşlar daha önce 3 kere yeşil taş satın aldım 2 kere 104 tl lik 1 kerede 40 tl lik paketten ama artık dükkana tıkladığımda altın gözüküyor ama yeşil taş simgesi yok altın almak içinde yeşil taş istiyo tıklıyorum al diye ama tekrar aynı yere aktarıyor yeşil taş satın alma gözükmüyor dükkanda ıphone kullanıyorum acil yardım talep ediyorum acaba elmas satın almanında bir sınırımı var

« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:06 Gönderen: ŞEHZADEBEYİ »

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: YEŞİL TAŞ ALIYORDUM ARTIK ALAMIYORUM
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 08:49 »
Kardeşim hiç taş almanın sınırı olurmu! Oyun bu yüzden var adamlar para kazanıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap teknik bir sıkıntı olabilir. Supercelle mail at yardım bölümünden zaten düzenlide taş alıyorsan hemen yardımcı olurlar. Para işte her kapıyı açtıgı gibi, supercelinde kapısını hemen açıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap vesselam

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: koltrepa89 (07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:53), ahmet96 (07 Ağustos 2014, Perşembe - 12:11), uzaya (07 Ağustos 2014, Perşembe - 08:58)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:27 »
Supercell e oyundan ayarlardan yardım ve destek bölümünden mesaj atın gem ile ilgili size ulaşırlar

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı koltrepa89

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
  • COC Nick : omer faruk
  • Klanım : -
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:54 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kardeşim hiç taş almanın sınırı olurmu! Oyun bu yüzden var adamlar para kazanıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap teknik bir sıkıntı olabilir. Supercelle mail at yardım bölümünden zaten düzenlide taş alıyorsan hemen yardımcı olurlar. Para işte her kapıyı açtıgı gibi, supercelinde kapısını hemen açıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap vesselam
  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Para her kapıyı açar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Artık bitti özge ve dilara . Büyük oynuyorum hedefim Rihanna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick: RUZGARS
Klan:
TH:9

koltrepa89 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (07 Ağustos 2014, Perşembe - 20:13), (07 Ağustos 2014, Perşembe - 15:11)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2014, Cuma - 10:13 »
Alıntı
  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Para her kapıyı açar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

hemde öyle bir açar ki birdaha da kapanmaz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:03 »
büyük yazı fontu düzeltilmiştir. Lütfen forumda büyük yazı kullanmayınız.

İyi forumlar...