Gönderen Konu: Supercell yardım merkezi  (Okunma sayısı 1673 defa)

Çevrimdışı Ertugrul01

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ertugrul01
Supercell yardım merkezi
« : 02 Şubat 2015, Pazartesi - 10:58 »
Arkadaşlar forumda köy aktarma diye konu açmıştım.daha sonra supercelle iletişime geçtim.köyüm ortada yok diye.benden kaybolan köyle ilgili bilgiler istediler.taş aldıysan ekran görüntüsüde istediler faturayla ilgili.bende hepsini yolladım.daha sonra bana mesaj geldi seviye 2 olan köy seviye 10 olan köyle yer değiştirilsin mi diye.arkadaş bunlar nasıl teknik ekipte ben bunu anlamadım.seviye 2 olan köy için niye bu kadar uğraşiyim ayrıca kaybolan köyle ilgili bilgilerde seviye 10 yazdığım belli bu kadar saçmalık mı olur.game center daki köyümü android de oynuyorum zaten .supercell e kalırsak köyümü hepten kaybedecez.sonra tekrar derdimi anlattım.bu seferde kaybolan köy zaten game center a bağlı diyor.arkadaş bağlıysa ben niye bulamadım dedim.seviye 10 olan köy sizinle iletişime geçtiğim köye aktarılsın dedim.tabi bu görüşmeler 5 gün sürdü.hergün bir cevap attıklarından.sizce yanlış bir şey yaparlar mı.en azından android de oynuyordum.köyümü hepten kaybeder miyim sizce?

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: Supercell yardım merkezi
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2015, Pazartesi - 18:38 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar forumda köy aktarma diye konu açmıştım.daha sonra supercelle iletişime geçtim.köyüm ortada yok diye.benden kaybolan köyle ilgili bilgiler istediler.taş aldıysan ekran görüntüsüde istediler faturayla ilgili.bende hepsini yolladım.daha sonra bana mesaj geldi seviye 2 olan köy seviye 10 olan köyle yer değiştirilsin mi diye.arkadaş bunlar nasıl teknik ekipte ben bunu anlamadım.seviye 2 olan köy için niye bu kadar uğraşiyim ayrıca kaybolan köyle ilgili bilgilerde seviye 10 yazdığım belli bu kadar saçmalık mı olur.game center daki köyümü android de oynuyorum zaten .supercell e kalırsak köyümü hepten kaybedecez.sonra tekrar derdimi anlattım.bu seferde kaybolan köy zaten game center a bağlı diyor.arkadaş bağlıysa ben niye bulamadım dedim.seviye 10 olan köy sizinle iletişime geçtiğim köye aktarılsın dedim.tabi bu görüşmeler 5 gün sürdü.hergün bir cevap attıklarından.sizce yanlış bir şey yaparlar mı.en azından android de oynuyordum.köyümü hepten kaybeder miyim sizce?

mutlaka düzeltirler, kaybolmaz merak etme..

Çevrimdışı Ertugrul01

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ertugrul01
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2015, Çarşamba - 21:57 »
tekrardan verdim köy bilgilerini bakalım ne zaman cevap gelecek.ilgin için teşekkür ederim

Çevrimdışı mertkenar59

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : mertkenar59
  • Klanım : Ottoman Empire
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2015, Perşembe - 11:20 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Aile hesabı olurduğumuz apple'da. Kardeşimin game center hesabından taş alımı yaparken, kart bilgilerini o an için giremedik. Sonrasında da doğru girilen kart bilgilerinin ardından da giriş yapmamıza rağmen sistemden işleminiz sürmektedir demekte. Supercell yetkilerine nasıl ulaşabilirim.