Gönderen Konu: Tek bir cihazdan 2 köy  (Okunma sayısı 3883 defa)

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 11
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ASSASSIN
Tek bir cihazdan 2 köy
« : 02 Ağustos 2014, Cumartesi - 00:32 »
Merhaba Arkadaşlar. Ben ipad kullanıyorum ve 2.köyümü açmağı düşünüyorum. bununla ilgili biraz bilgi edindim. köylerimin arasında geçiş yapmak istiyorum,2.köy açıcaksam yeni GameCenter lazım, benim bi sorum olucak. 2.köyü açmak için cihazı resetleyip yeni game center oluşturmam mı gerek ? Yoksa Game Center'dan çıkış yapmak gibi bir seçeneğim varmı, yani bildiğimiz facebook çıkış yapıp diğer hesabımıza geçmek gibimi ?

Game Center:'Fiery Dagger'                                    
                                        Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: Tek bir cihazdan 2 köy
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 01:06 »
Şuanki hesabının gc sini unutma yaz bir yere. Sonra telefonu itunese bağlayıp yedekle. Restore et. Yedeklemeyi yükle.( yedekleme şarkıları kapsamaz). Clash of clansı indir. Normal apple kimliğini gir. Yeni gc hesabı aç onunla oyuna başla o oyunu o yeni gcye bağla. Sonra eski gc ni girip eski hesabınla yeni gc hesabını girip yeni hesabınla geçiş yapıp oynayabilirsin kardeşim.

aDemm078 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: zenci1234 (08 Temmuz 2015, Çarşamba - 01:27)

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 01:08 »
Ya da restore ile uğraşma başka bir arkadaşının coc oynamıyorsa onda gc hesabı aç coc indir oyna bağla sonra iPadine girersin arkadaşında açtığın hesabı.

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 10:32 »
Herşeyi anladım çok saol bi tek şeyi anlamadım nasıl geçiş yapacağımı

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 10:39 »
Çok basit. Şuanki hesabın bir Game Center hesabına bağlı. Bu yüzden hesabın garantili yani hiçbir şekilde kaybetme durumun yok. Bu yüzden game center hesabını başka bir yere yaz sonra cihazını restore et. Coc indir sana yeni hesap açacaktır yeni köy devam et ilk görevler bitene kadar bitir sonra yeni gc hesabı aç o yeni köyü ona bağla zaten otomatik bağlanıyor oyuna girdiğinde hoşgeldiniz yazısı çıkınca bilki bağlanmıştır. Oldu mu 2hesabın şimdi. Eski gc hesabına gir ayarlar>game center>çıkış sonra coc u aç sana bir mesaj gelcek şef xxxx adlı köy binası x olan köy yüklensin mi diye sende ONAYLA yazıp evet diyeceksin. Eski hesabın gelecek. Diğer köyü oynamak içinde yine çıkış yapıp ye gc hesabını girip aynı şeyi yapacaksın kardeşim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

aDemm078 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: zenci1234 (08 Temmuz 2015, Çarşamba - 01:27), hylaaz (30 Eylül 2014, Salı - 07:21), fenerlienver (08 Ağustos 2014, Cuma - 18:57)

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 10:41 »
Çok çok saol ya repini verdim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2014, Pazartesi - 10:44 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çok çok saol ya repini verdim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
saolasın kolay gele Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap