Gönderen Konu: lutfen yardımmm  (Okunma sayısı 941 defa)

Çevrimdışı camur76

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Camur76
  • Klanım : EseN
lutfen yardımmm
« : 20 Nisan 2014, Pazar - 23:47 »
Merhaba arkadaslar .
84 lwl koyum vardı . ılk olarak ıphonede oynuyordum sonra andıroıd ectım onda devam ettım . andıroıd sattım baska bır telefon aldım . ama baya oldugu ıcın kayıtlı oldu googl play hesap unuttum. ıphone dekını hatırrlıyorum ıphone gırıp yapabılıyorum.
ama bende sımdı andıroıd var ona tekrar aktaramıyorum zaten baglanmıs bır kere dıyor onu yenı bır google hesabına nasıl aktara bılırım. not: ıphonede hesabında duruyor kayıtlı . aktarmada yapamıyorum 1 kere yaptım . yenı google play hesabına nasıl aktarırım lutfen destek.

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Ynt: lutfen yardımmm
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2014, Pazar - 15:28 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba arkadaslar .
84 lwl koyum vardı . ılk olarak ıphonede oynuyordum sonra andıroıd ectım onda devam ettım . andıroıd sattım baska bır telefon aldım . ama baya oldugu ıcın kayıtlı oldu googl play hesap unuttum. ıphone dekını hatırrlıyorum ıphone gırıp yapabılıyorum.
ama bende sımdı andıroıd var ona tekrar aktaramıyorum zaten baglanmıs bır kere dıyor onu yenı bır google hesabına nasıl aktara bılırım. not: ıphonede hesabında duruyor kayıtlı . aktarmada yapamıyorum 1 kere yaptım . yenı google play hesabına nasıl aktarırım lutfen destek.

Androide aktardıktan sonra Google+ senkronizesi yapmalıydınız. Oradaki maille başka bir cihazdan mail ekleyip oyunda senkronize ettiğinizde sizin köyünüz gelebilirdi.