Gönderen Konu: Köyümü satmak istiyorum ancak..:(  (Okunma sayısı 8119 defa)

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mendi
  • Klanım : antist
Köyümü satmak istiyorum ancak..:(
« : 10 Haziran 2014, Salı - 21:20 »
Merhabalar ben köyümü satmak istiyorum fakat apple hesabıma boom beach vb oyunlar da bağlı coc hesabımı sattığımda sırf oyunu bağlamak satın alan kişiyi tatmin etmeyecek ve haklı olrak gc şifremi de isteyecek. Şifremle beraber diğer oyunlarım da gitmiş olacak buna bir çözüm var mıdır ? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

mandy 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ercan92 (13 Haziran 2014, Cuma - 11:14)

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: Köyümü satmak istiyorum ancak..:(
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2014, Salı - 22:04 »
Malesef bir çözümü yok. GameCenter hesabınızı komple vermeniz gerekiyor.

Net bir bilgim yok ama IOS'tan Android'e aktardıktan sonra mevcut GameCenter hesabınızın üzerine 0 dan bir köy açarsanız belki sorun hallolabilir.

Ama dediğim gibi emin değilim bu yöntemin işe yarayacağına..

LegenD-R 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ercan92 (13 Haziran 2014, Cuma - 11:14)

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2014, Salı - 23:00 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Malesef bir çözümü yok. GameCenter hesabınızı komple vermeniz gerekiyor.

Net bir bilgim yok ama IOS'tan Android'e aktardıktan sonra mevcut GameCenter hesabınızın üzerine 0 dan bir köy açarsanız belki sorun hallolabilir.

Ama dediğim gibi emin değilim bu yöntemin işe yarayacağına..

Teşekkür ederim, ama farklı bir telefonda boombeach indirip gc min üzerine kaydetmeyi denedim kabul etmedi umarım bir yolu vardır.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2014, Çarşamba - 03:01 »
Gamecenter a kayıtlı hesabınızı androide aktarırken gamecenter şifresi istemez ama gamecenter dan gamecenter a aktaramazsınız doğal olarak şifreyi felan vermek zorundasınız diğer oyunlarınızda gider boombeach şuanlık aktarımı varmı bilmiyorum ama olursa oda coc gibi androide aktarımı olur gc a mecbur olarak geçişi olmaz yani satmadan önce 2 kere düşünmek gerekli

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2014, Perşembe - 14:18 »
Gamecenter a kayıtlı hesabınızı androide aktarırken gamecenter şifresi istemez ama gamecenter dan gamecenter a aktaramazsınız doğal olarak şifreyi felan vermek zorundasınız diğer oyunlarınızda gider boombeach şuanlık aktarımı varmı bilmiyorum ama olursa oda coc gibi androide aktarımı olur gc a mecbur olarak geçişi olmaz yani satmadan önce 2 kere düşünmek gerekli

Şifremi isteyecek dememin nedeni güven sorununun ortadan kalkması için, aktardıktan sonra ben hala o hesabı kullanırsam haklı olarak aklı kalır karşıdakinin tekrar açabililirim köyü. Boom beach köyümü başka bir hesaba daha bağlayıp sattığım zaman apple hesabımı alıcı kişinin yanında silmek iki taraf için de çözüm olur diye düşündüm ama googleda da biraz baktım nasıl siliniyor bulamadım. Silmem mümkün değil mi appstore&gc hesabını?

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2014, Perşembe - 21:07 »

Şifremi isteyecek dememin nedeni güven sorununun ortadan kalkması için, aktardıktan sonra ben hala o hesabı kullanırsam haklı olarak aklı kalır karşıdakinin tekrar açabililirim köyü. Boom beach köyümü başka bir hesaba daha bağlayıp sattığım zaman apple hesabımı alıcı kişinin yanında silmek iki taraf için de çözüm olur diye düşündüm ama googleda da biraz baktım nasıl siliniyor bulamadım. Silmem mümkün değil mi appstore&gc hesabını?

Hayır kardeşim malesef mümkün değil . Yaptıkları bir bakımdan iyi aslında hesabınızı koruma altına alıyor isterseniz 5-10 sene sonra tekrar açın aynı hesaba girersiniz yada cihaz sıfırlanmada bir sorun karşınıza çıkmaz ama böyle kötü yönleri var tabi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mendii (12 Haziran 2014, Perşembe - 21:12)

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2014, Perşembe - 21:13 »

Hayır kardeşim malesef mümkün değil . Yaptıkları bir bakımdan iyi aslında hesabınızı koruma altına alıyor isterseniz 5-10 sene sonra tekrar açın aynı hesaba girersiniz yada cihaz sıfırlanmada bir sorun karşınıza çıkmaz ama böyle kötü yönleri var tabi

Bu çok kötü oldu işte köyü satmak hayal oldu gibi bişey o zaman... Teşekkürler

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2014, Perşembe - 21:40 »
satma sebebi ne ki ?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2014, Cuma - 14:47 »
satma sebebi ne ki ?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Doğrusu kendi köyüm için değil kardeşimin köyü için istiyordum uzun süredir oynamıyor o ben oynuyorum şu an onunkini de, çok vaktimi alıyor. Bir kendi gcmi bir onunkini girerken boom beach de arada kaynadi iki gc hesabina da benim boom beachim kaydoldu ne yazık ki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 13 Haziran 2014, Cuma - 14:52 »
Boom beach bende başladım fakat 1 haftadan sonra giresim gelmiyo  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Clash of clans ın bence yakınından geçmesi zor tabi sevenleri baya var  zevk işi

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2014, Cuma - 14:55 »
Coc çok farklı bencede ama boom beachin de yeterince iyi oldugunu düşünüyorum savasmasi ayri bi eğlenceli, klan gibi bir olay geldiğinde coc kadar tutulacağına eminim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2014, Cuma - 15:10 »
Olabilir belki gelince

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı Leadsoldiers067

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 13 Haziran 2014, Cuma - 20:33 »
Evet köy satmak bu yanı çok kötü benim dünya kadar para verdiğim gamecenter a kayıtlı tüm oyunlarım gidecek satarsam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı mandy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi