Gönderen Konu: Köyümü nasıl Iphone cihaza geri alabilirim?  (Okunma sayısı 1683 defa)

Çevrimdışı matrx5

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : unau620
  • Klanım : BOZKURTLAR
Köyümü nasıl Iphone cihaza geri alabilirim?
« : 07 Aralık 2015, Pazartesi - 20:35 »
Sorunum şöyle benim eski telefonum Androiddi.Burdan hesap satın almıştım.Satın aldığım kişiden onun ios cihazından benim Android cihaza kodla aktarma yapmıştık.Sonrasında benim kendi kastığım köyümü evdeki başka Android cihaza gmaille aktardım.

Örnek olarwk:a123 hesabı satın aldığım hesap Android telefonuma kaydettiğim anda kendi köyüm b123 olsun b123 ise diğer Android cihazda mailiyle verdim.Bu şekilde mailiyle google playe giriş yapınca köye girebilmişti.Sonrasında ben ios cihaz aldım.

İostan Apple ID kimliğini b123ün mailiyle girmiştim.Bu şekilde iosta App Storedan Clash of Clans ı indirip açtığımda b123e erişebilmiştim.

Satın aldığım hesabın(a123) mailini dün buldum.ve başka bir Android cihazda CoC u indirip açtım.Köyünüzü yüklemek istiyormusunuz dedi evet dedim.

Sıkıntım şu şekilde ios cihazımda satın aldığım a123ü açmak istiyorum ancak kod bölümüne a123 hesabında eski cihaz başka cihaza bağlamak istiyorum dediğimde bu köy zaten kayıtlı 1 kez kaydedebilirsiniz diyordu burasını anladım.O seçeneği kullanamıyorum.

Eğer ios cihazımı resetlersem ki yeni Apple ID ve game center hesabıda oluşturdum.Yeni AI ve GC hesabı oluştururken kullandığım mail satın aldığım a123 köyüne ait olan gmail.Acaba b123teki gibi olurmu resetlersem ve a123 mailinin kimliğiyle CoC u indirirsem a123 ü yüklemek istiyormusunuz diye sorarmı? ios cihazıma a123 ü geçirebilirmiyim yoksa başka bir yöntemi varmı?

Çevrimdışı 123hane123

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Murat
  • Klanım : SilentDeatH
Ynt: Köyümü nasıl Iphone cihaza geri alabilirim?
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2015, Perşembe - 21:20 »
O ios tan satın aldığın kişinin game centerdan clash of clans bölümünü silmesini istersen sorun gider gibim geliyo ama kesinlikle gider yada o kişinin apple kimliğini istemelisin

Çevrimdışı matrx5

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2015, Cumartesi - 19:53 »
o kişi zamanında game centerdanda oyunu silmişti.Ben şimdi android cihazımda bulunan gmailli köyü ios cihazıma aktarmak istiyorum.Bunun için ios cihazımı resetleyip köye bağlı gmaille aynı yaptım ama olmadı.Şimdide supercellden yeni kod istiyorum.ilk kodu o zaman satın alırken kullandığım için tek sıkıntım hesabın oluşturulduğu şehiri bulmak.Onuda bulsam destek mailini göndericem.

Çevrimdışı 123hane123

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Murat
  • Klanım : SilentDeatH
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2015, Cumartesi - 20:50 »
Valla kardeşim bende oyuna bile girmiyo yeminle şimdi basıyorum yükleniyor çıkıyo doluyo tam oyun açolcakken atıo sen haline şükret kanka

Çevrimdışı matrx5

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2015, Cumartesi - 23:52 »
Yapıyoruz bişiler umarım düzelir senin problemde