Gönderen Konu: ios-hesabi aktarim sorulari  (Okunma sayısı 824 defa)

Çevrimdışı osmanpasa

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
ios-hesabi aktarim sorulari
« : 02 Nisan 2015, Perşembe - 13:50 »
İyi oyunlar ark.lar tel.im android ve suanda kullandigim aktif 2 koy hesabim var. İphone kullanan bir ark.im var koyunu benim tele aktarim yapacagiz. Ama aktarim yaparken yeni hesap acmam lazim mi? Yani Hesabi aktarirken benim hesaplar uzerine degil de yeni hesap acmam gerekiyormu?  Ve aktarim sonrasinda androidde actigim gmail uzerine mi kaydetmeye devam edecek? Yani sadece kullandigim tel. Uzerinde degilde sonrasinda farkli android cihazlarda oynayabilirmi?? COK ACİL. tsk ederim .

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: ios-hesabi aktarim sorulari
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2015, Salı - 10:30 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İyi oyunlar ark.lar tel.im android ve suanda kullandigim aktif 2 koy hesabim var. İphone kullanan bir ark.im var koyunu benim tele aktarim yapacagiz. Ama aktarim yaparken yeni hesap acmam lazim mi? Yani Hesabi aktarirken benim hesaplar uzerine degil de yeni hesap acmam gerekiyormu?  Ve aktarim sonrasinda androidde actigim gmail uzerine mi kaydetmeye devam edecek? Yani sadece kullandigim tel. Uzerinde degilde sonrasinda farkli android cihazlarda oynayabilirmi?? COK ACİL. tsk ederim .

forumda nasıl olacağı hakkında videolu anlatımlar var. android ve gamecenter da aynı dır. maili gir köyü yükle bütün köyler durur.