Gönderen Konu: iOS cihazlarında herkese yanlış öğretilen bir bilgi.  (Okunma sayısı 1507 defa)

aDemm078

• Ziyaretçi
Uzun lafın kısası iOS cihazında cocu silip veri tablosundan ve game Center'a girip ordan clash of clansı kaldırmak oyun verilerini silmiyor. Bizzat kendim denedim ilk başta yanlışlıkla oldu sonra bilerek her 2sinide denedim yine eski köyümü tanımladı.  Yeni bir coc hesabı açmak isteyen telefonun yedeklemesini alıp sıfırlar.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: iOS cihazlarında herkese yanlış öğretilen bir bilgi.
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2014, Cuma - 15:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Uzun lafın kısası iOS cihazında cocu silip veri tablosundan ve game Center'a girip ordan clash of clansı kaldırmak oyun verilerini silmiyor. Bizzat kendim denedim ilk başta yanlışlıkla oldu sonra bilerek her 2sinide denedim yine eski köyümü tanımladı.  Yeni bir coc hesabı açmak isteyen telefonun yedeklemesini alıp sıfırlar.

yanlış bilgi nerede verilmiş? biz de böyle anlatıyoruz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2014, Cuma - 16:39 »
bu oyunda ilk zamanlar duvarlar için inşaatcı istemiyordu ama sonradan istiyor oyun her güncellemede bilgiler ve uygulamalar değişiyor forum için bir konu 1000 kere açıldığından eski bilgiler bazen sizleri yanıltabilir.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: TReeArms (07 Ekim 2014, Salı - 09:46), (03 Ekim 2014, Cuma - 17:34)

Çevrimdışı Syntax

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Syntax
  • Klanım : Farabi
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2014, Cuma - 19:37 »
Aynen eskiden sıfırlanıyordu sanırım

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2014, Cuma - 22:46 »
Biz yeniyiz eskiyi bilmeyiz öğrendik işte eskiden nasıl olduğunu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap