Gönderen Konu: ACİL YARDIM - iOS hesabımı satıyorum Apple id'mi tutmak istiyorum  (Okunma sayısı 996 defa)

Çevrimdışı bozgvs1

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : bozgvs
  • Klanım : Turkish-Farm
merhaba, clash of clans hesabımı satmak istiyorum, ios cihazdan bir başka ios cihaza satıyorum fakat Apple id mi vermek istemiyorum... bunun icin ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz ? çok acil alıcı bekliyor çok teşekkürler şimdiden..

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: ACİL YARDIM - iOS hesabımı satıyorum Apple id'mi tutmak istiyorum
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2014, Cuma - 21:15 »
Supercell hiçbir zaman ne olursa olsun hesap satışlarını onaylamıyor aksi takdirde farkedildiğinde hesap sınırsız ban yer. Bu yüzden yinede mecbur ya Game Center hesabınızı vereceksiniz ya da supercell'den game center ınızı o arkadaşınızın game Centerina kayıt ettireceksiniz tabi bunun için güzel bir bahane ve oyuna sağlam para yatıranlardan iseniz işinizi çabuk biter , iyi forumlar.

aDemm078 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kurmay (10 Ekim 2014, Cuma - 09:56)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: ACİL YARDIM - iOS hesabımı satıyorum Apple id'mi tutmak istiyorum
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2014, Perşembe - 13:29 »
Olay anlaşıldığına göre, konu kilit

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Supercell hiçbir zaman ne olursa olsun hesap satışlarını onaylamıyor aksi takdirde farkedildiğinde hesap sınırsız ban yer. Bu yüzden yinede mecbur ya Game Center hesabınızı vereceksiniz ya da supercell'den game center ınızı o arkadaşınızın game Centerina kayıt ettireceksiniz tabi bunun için güzel bir bahane ve oyuna sağlam para yatıranlardan iseniz işinizi çabuk biter , iyi forumlar.

doğru diyor  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap