Gönderen Konu: Hesap aktarımı yardım  (Okunma sayısı 1136 defa)

Çevrimdışı Lathander

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Hesap aktarımı yardım
« : 16 Aralık 2014, Salı - 19:36 »
Arkadaslar android tel aldım iostaki hesabımı ona aktarıcam sitedeki bilgilere baktım kod ile filan aktarılıyor onu yaptımda ben artık game centerda oyunumun olmasını istemiyorum android telimde yeni bir gmail hesabı açıp o gmaile nasıl entegre edebilirim ona kayıt edebilirim

Çevrimdışı Lathander

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ynt: Hesap aktarımı yardım
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2014, Salı - 22:10 »
Arkadaşlar bide ben iostaki oyunumu bluestacks playere aktarmıştım önceden şimdi android tele aktarımca ios cihazımdan ayarlardan bu eski cihaz başka cihaza aktarma yerine gelince bana kod vermiyor daha öncr baglamışsınız bi kerw yapabilirsiniz diyor napıcam

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: Hesap aktarımı yardım
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 19:30 »
Clash Of Clans Aktarım Problemleri ve Çözümleri

Bilinmesi Gerekenler

Cihazın İos İse Oyunu Sadece 1 Hesaba Kayıt Edebilirsiniz.(Siz Oyunu İndirdiğiniz Oynadığınız Game Centera Otomatik Kayıt

Yapar )

Cihazın Android İse Oyunu Sadece 1 Hesaba Kayıt Edebilirsiniz.(Siz Oyunu İndirdiğiniz Oynadığınız Google+ Hesabına

Otomatik Kayıt Yapar )

Aktarım Yaptığınızda Cihazda Açık Olan Game Center veya Google+ Hesabına Oyun Otomatik Kayıt Edilir.

Başka Bir Maile Taşıyamazsınız.( Sazanlar Atlamadan Yazim İstisna Durumlarda Supercell İle İletişime Geçerek Taşıma

Yapılabilir)

2.Kez Kod Aktarım Kodu Alamazsınız.( Tekrar Sazanlar Atlayabilir İstisna Durumlarda Supercell İle İletişime Geçerek Kod

Alımı Yapılabilir)

Ne Öğrendik ?

1 köy 1 hesaba kayıt edilebilir ve taşınamaz ios ise game center'a android ise google+ Ya .

şimdi ben bu köyü kayıt ettiğim hesapla ios ise ios cihazlarda, android ise android açabilirim .

Sürekli Farklı Anlatım Biçimiyle Aynı Sorular Geliyor .

Ben O Telefondan Bu Telefona O Cihazdan Bu Cihaza O Hesaptan Bu Hesaba Şöyle Yaptım Böyle Yaptım Bunları Yaparken

Cihazımın Camını Sildim O Sıra Telefonum Çaldıda vs vs .

Arkadaşlar Mantık Çok Basit

1 Oyun

1 Hesap ile Kayıt Olunur. (banane sen oyunu indirirken amcanın teyzesinin kızının hesabı açıksa) Onunla oynucan o zaman

İos ise Game center'a Android İse Google+ ya