Gönderen Konu: GameCenter ve Satın Alma problemi  (Okunma sayısı 2154 defa)

Çevrimdışı HouseMafia

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : HouseMafia
  • Klanım : Çapulistan
GameCenter ve Satın Alma problemi
« : 16 Eylül 2014, Salı - 11:08 »
Dün gece sabaha kadar forumu gezdim araştırdım bulamadığımdan dolayı bu konuyu açtım.

iphone kullanıcısıyım coc a başlayalı 1 hafta oldu arkadaşım android e geçtiği için eski hesabını benim telefonumda açtı ve sonrasında kendi gamecenter hesabımı açtığımda onun köyü benim hesabıma entegre oldu. ne yaptıysam yapayım birtürlü yeni köy açamadım son çare cihazı sıfırladım yeni köyümle oyuna başladım. 1 gün sonra 1200 taş satın aldım fakat taşlarım hala yüklenmedi. ayarlardan gamecenter a girdiğimde arkadaş önerileri için facebook u açmaya çalıştım. bu seferde "Game Center sunusuyla iletişimde sorun yaşandığı için Arkadaş Önerileri açılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin" die bir hata karşıma çıktı bununda çözümünü bulamadım.

Benim aklımdaki ise aldığım taşlar acaba o arkadaşımın ilk başta açtığı hesaba mı yüklendi. bakalım demesine rağmen şuan oynadığım köyü kaybetme korkusuyla o hesabada bakamadım. Şuan boşuna mı oynuyorum bunuda bilmiyorum. Oyunu çok sevdim fakat hevesim kırılmış durumda.

İşin kötü yanı ise oyundan coc yetkililerine defalarca mail attım ve sürekli aynı cevabı aldım "isteğiniz elimize geçti şuanda destek ekibimiz tarafından inceleniyor".

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar..

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: GameCenter ve Satın Alma problemi
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:28 »
gamecenter hesabına kayıtlı oyun hangisi? mevcut oynadığın mı? arkadaşının hesabı mı?

Çevrimdışı HouseMafia

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:38 »
Bilmiyorum ios u temmuzdan beri kullanıyorum. Anlamayamadığım için tekrar anlatayım arkadaşım kendi gc hesabına girdi sonra ben kendiminkine girdiğimde artık kendi hesabımda hep onun oyunu açılıyordu. sonra telefonu sıfırladım gc uyarısı geldi .. seviye olan köyünü yüklemek istiyormusun diye bende iptal dedim ve sıfırdan oynamaya başladım.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:41 »
o zaman arkadaşının köyü kayıtlı olan sen kendi hesabını kayıt altına almamışsın, muhtemelen taşlarda onun hesapta.

Çevrimdışı HouseMafia

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:43 »
Peki bunun çözümü yok mu ?

Ve başkasının gc hesabında olan bi köy benimkine nasıl bağlı olabiliyor onuda anlamıyorum ? adam bi kere hesabına girdi telefonumdan günlerdir buna uğraşıyorum. nasıl bi güvenlik şekli anlayamadım.

Ben kendi hesabımı bağlayamazmıyım zararın neresinden dönersek kar. Teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2014, Salı - 11:47 Gönderen: HouseMafia »

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:46 »
çözümü supercell de onlara iyi bir açıklama yap ve özellikle başlığı taş aldığını ve hesabına ulaşmadığını belirt. Taş cümlesini görseler yardım ederler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı HouseMafia

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:48 »
çok sağol ingilizce olarak yazıcaz mail i sanırım.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2014, Salı - 11:50 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yok türkçe olarakta yazabilirsin.

Çevrimdışı HouseMafia

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2014, Salı - 14:21 »

yok türkçe olarakta yazabilirsin.

Az önce başarılara girdim arkadaşlarınla kapışa bastım bnm kendi gc hesabım açıldı bu hesap bnm gc ye mi bağlı değil mi bn mail attım yine supercell e ama bilemedim şimdi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap