Gönderen Konu: Game center sorunu ios 6 acil yardım !!  (Okunma sayısı 3202 defa)

Çevrimdışı Paradop41

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Paradop41
  • Klanım : Kal
Game center sorunu ios 6 acil yardım !!
« : 07 Aralık 2014, Pazar - 14:45 »
3 ay öncesine kadar oyunu bırakmıştım ve o arada telefonumu fabrika ayarlarına dönderdim. Bu arada ios 6 kullanıyorum . Oyuna tekrar geri dönmek istedim ve oyunu yükledim . Ayarlardan gamecenterda oturum aç dediğimde game center açılıyor ve hiç bişe olmuyor . Tekrar oyuna girdiğimde ise 0 köy açılıyor. Bir kere köyün oynanmak için hazırdır ama hesabı değiştirmek aşağıdaki ios 7 versiyonunu desteklememektedir uyarısı geldi ne yapmalıyım bir çaresi yokmudur. Birde eskiden ayarların alt kısmında gc vardı restore ettikten sonra yok ve gamecenterdan yeni üyelik aç dediğimde donup kalıyor lütfen yardım edin

« Son Düzenleme: 07 Aralık 2014, Pazar - 18:01 Gönderen: Paradop41 »

Çevrimdışı saseba

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : saseba
  • Klanım : bağışcılar
Ynt: Game center sorunu ios 6 acil yardım !!
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2014, Pazar - 23:29 »
aynı dertten bende mustaribim. Sabahtan beri denemediğim şey kalmadı ama bir çözüm bulamadım. Umarım bir yolu vardır.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2014, Pazartesi - 09:42 »
maalesef yok, ilginç bir şekilde bazen çalışıp bazen çalışmıyor. supercell apple el ele herkesi yeni cihaz almaya yöneltiyor. aslında oyun açılıyor bir sorun yok ama GC desteği bilerek vermiyorlar.

Çevrimdışı Paradop41

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Paradop41
  • Klanım : Kal
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2014, Salı - 19:38 »
clashofclans.feedback@supercell.com. Adresiyle sorumu paylaştım fakat bana bir otomatik msj la döndüler . Ciddiye alınabilceğim bir soru sorma platformu yokmu

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2014, Çarşamba - 10:29 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
clashofclans.feedback@supercell.com. Adresiyle sorumu paylaştım fakat bana bir otomatik msj la döndüler . Ciddiye alınabilceğim bir soru sorma platformu yokmu

otomatik mesaj mailin'in alındığına dair. sırayla bakıp cevap verecekler demek ki.

Çevrimdışı bugra_5211

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bugra
  • Klanım : anatol
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2015, Perşembe - 11:40 »
3 ay öncesine kadar oyunu bırakmıştım ve o arada telefonumu fabrika ayarlarına dönderdim. Bu arada ios 6 kullanıyorum . Oyuna tekrar geri dönmek istedim ve oyunu yükledim . Ayarlardan gamecenterda oturum aç dediğimde game center açılıyor ve hiç bişe olmuyor . Tekrar oyuna girdiğimde ise 0 köy açılıyor. Bir kere köyün oynanmak için hazırdır ama hesabı değiştirmek aşağıdaki ios 7 versiyonunu desteklememektedir uyarısı geldi ne yapmalıyım bir çaresi yokmudur. Birde eskiden ayarların alt kısmında gc vardı restore ettikten sonra yok ve gamecenterdan yeni üyelik aç dediğimde donup kalıyor lütfen yardım edin

çözümü mevcut kendi 3gs jb li 6.1.6  şuanda köy değiştirebiliyorum destek istersen  pm atarsınız

Çevrimdışı bugra_5211

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 01 Şubat 2015, Pazar - 01:37 »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çözümünü burada paylaştım

Çevrimdışı ÖmerDivarcı

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ÖmerDivarcı
  • Klanım : ANKEBOZO
GAME CENTER İ.O.S 7 SORUNU YARDIM
« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2015, Cuma - 18:17 »

Cihazımı restore ettim oyunu tekrar yükleyip gamecenter hesabımla giriş yaptığımda bu yazı ile karşılaştım i.o.s yükseltemem zaten ipad 1 için en yüksek versiyonda onların istediklerini yapıp yeni cihaz almak istemiyorum illaki çözümü vardır videolu anlatım yaparsanız sevinirim.

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE

Ömer Divarcı
Klan:ANKEBOZO
TP:4.200
Seviye:100
emek:1.5 : yıl
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2015, Cuma - 18:25 Gönderen: ÖmerDivarcı »

Çevrimdışı bugra_5211

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ynt: GAME CENTER İ.O.S 7 SORUNU YARDIM
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2015, Pazartesi - 12:57 »

Cihazımı restore ettim oyunu tekrar yükleyip gamecenter hesabımla giriş yaptığımda bu yazı ile karşılaştım i.o.s yükseltemem zaten ipad 1 için en yüksek versiyonda onların istediklerini yapıp yeni cihaz almak istemiyorum illaki çözümü vardır videolu anlatım yaparsanız sevinirim.

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE

Ömer Divarcı
Klan:ANKEBOZO
TP:4.200
Seviye:100
emek:1.5 : yıl

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bu linkte çözüm mevcut , hatta kendi iphone 3gs 5.1.1 düşürdüm şuanda  ondada çalışıyor.