Gönderen Konu: Game Center Kullanım Klavuzu  (Okunma sayısı 54266 defa)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Game Center Kullanım Klavuzu
« : 25 Ekim 2013, Cuma - 18:45 »
Sadece bir iPad Mini ya da iPhone 5 saniye gibi yeni bir iOS cihaz aldın mı? Bu yeni cihaz üzerinde aynı köyde devam etmek istiyor musunuz? Herhangi bir nedenle bir akım cihazı geri yüklemek zorunda mı, ama tüm bu sabit Kazanılan kupa kaybetmek istemiyor musun? Aşağıdaki yönergeler yeni bir cihaza oyun üzerinde hareket, ya da mevcut bir geri yüklemek zorunda durumunda oyun kaydetmek için nasıl açıklayacağız.

Burada önemli ders? Her zaman bir Game Center hesabına köy bağlayın

ADIM 1: Eski cihazınızda Game Center için köy bağlayın
En kötü olur durumda her zaman yapmalısınız! Bu bulma / arkadaşlarınızla Klanlar Clash of oynamak için davet için sadece iyi değil, kalıcı oyun kaybetme ve bütün ihtişamıyla geri yüklemek için güçlü olmak arasında fark olabilir!
Henüz bir Game Center hesabı oluşturmadıysanız, bunu lütfen. Bu çok kolay: sadece, cihazınızda Game Center uygulaması bulmak giriş (ya da kayıt) ve sonra Klanlar Çatışması başlatmak.

Eğer Klanlar Clash Of Game Center hesap bağlantı çünkü, kendinizi yeni bir cihaz almak için gidiyoruz, bu önemlidir!

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Başarılı bir şekilde köye Game Center hesap bağlantılı ise, diyerek açılan küçük göreceksiniz "SeninNİCKİN, Hoş geldin."

2. ADIM: Yeni cihazınızda Game Center ve Apple kimliği bağlanın
Eğer yeni bir cihaz kurarken, eski cihaz (bu cihaz kullanmaya başladığınızda oturum isteyecektir) için kullanmayın aynı Apple kimliği kullanın.
Cihaz ayarlandığında, Game Center bulun ve (zaten giriş yapmışsınızdır sürece) giriş yapın.
App Store'dan Klan Çatışması yükleyin.
Klan Çatışması başlatın. Bir noktada aşağıdaki pop-up göreceksiniz:

Sizin köy geri yüklemek için "Tamam" tuşuna basın!

Sizin bu köyü kaybetti?
Herhangi bir nedenle sizin bu köyü kaybetti, bunu kendiniz geri yükleyebileceğiniz bir şans var. Eğer OYUN MERKEZİ İÇİN KÖYE BAĞLANAMIYORSANIZ ,daha sonra köy geri getirmenin bir yolu yoktur. Eğer olsaydı, aşağıdaki adımları deneyin:
Cihazınızdan Klan Çatışması silin.
Facebook ve cihazınızdan Oyun Merkezi çıkmalı.
Cihazınızı yeniden başlatın.
Önceki Game Center hesabı (eski cihaz veya ön geri üzerinde köy oynadığı zaman kullanılan) oturum açın.
App Store'dan Klanlar yeniden yüklemeniz Clash.
Klan Çatışması başlatın.
Eğer eski köy ve bu köyün belediye düzeyinde yüklemek istiyorsanız açılan soran almalısınız.
Artık tekrar köy ile çatışan olmalı! Bu işe yaramazsa, destek başvurun veya onları e-posta oyun-Rapor Bir Sayı (Oyun Ayarlar → Yardım ve Destek) kullanın: clashofclans.feedback@supercell.net onlar bakmak böylece. Eğer onlara e-posta ise, vardı ne düzeyde belediye binası kayıp köy adı, ve Game Center adı (yeni ve eski sürüm hem) ile veriniz.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 8 Kullanıcı: (20 Kasım 2014, Perşembe - 20:34), berkbaha (20 Temmuz 2014, Pazar - 13:43), emrepalavra2121 (05 Haziran 2014, Perşembe - 22:26), caneerkoyuncu (22 Mayıs 2014, Perşembe - 00:41), melih1461 (24 Ocak 2014, Cuma - 15:33), egano (11 Ocak 2014, Cumartesi - 15:26), salaporta (27 Ekim 2013, Pazar - 13:29), Kurmay (25 Ekim 2013, Cuma - 18:46)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: Game Center Kullanım Klavuzu
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2013, Cuma - 18:46 »
Bu iyi oldu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: emrepalavra2121 (05 Haziran 2014, Perşembe - 22:26)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2013, Cuma - 19:56 »
Bu konuyu açardım bende üstadlar yani siz açmayın falan deyince Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Eline emeğine sağlık Admin'im.

+Rep Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı babako

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : eamene
  • Klanım : _AKM_
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2013, Pazar - 01:14 »
Admin, peki tek bir cihazdan birden fazla köy kurabilirmiyiz?
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2013, Pazartesi - 17:46 Gönderen: Admin »

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2013, Pazartesi - 17:47 »
Cihazı Sıfırlayıp , Yeni Köy Açabilirsin

Dip Not Yedek Almayı Unutmayın . ( Not , Foto , Video vs )

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: melih1461 (24 Ocak 2014, Cuma - 15:33)

Çevrimdışı cambaruli

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : cambaruli
  • Klanım : pompadiem
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2013, Salı - 16:13 »
Acıklaman için sagol Admin. Benim sıkıntım su. 1 yıldır iphone 4 te Coc oynuyorum, su an 101 lvl ım.
4 ay once ipad aldım , ona da game center ı aynı hesapla açtım. Ancak Coc yeniden başladı,mevcut oyunum gelmedi. Hatta silip ipad de tekrar kurdum yine olmadı. Hatta aksi gibi simdi iphone da her açtığımda 3. seviye koy binanızı yüklemek istiyormusunuz diye soruyor. her seferinde hayır ı tuşlayarak 101 lvl dan devam ediyorum. senin acıkalamanı okuduktan sonra kontrol ettim, iphone oynadığım oyunumun bağlı olduğu game center da benim başarılar gözükmüyor, daha cok baslarda gözüküyorum. Game center açılış sayfasında Cambaruli diye kullanıcı adım ve hesap adım gözüküyor, ancak oyuna GC dan girdiğimde söylediğin gibi hosgeldin Cambaruli demiyor. Direk oyuna giriyor, 3. lvl koyunu yüklemek istermisin diye soruyor. acaba ben oyun ailk başladığımda oyunu GC a bağlamamıs olabilirmiyim, bu yüzden mı ipad da asıl oyunu mu kuramıyorum?
Yardımcı olabilirsen sevinirim...

cambaruli 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Valibey (16 Ekim 2015, Cuma - 12:54), hlm2508 (27 Haziran 2014, Cuma - 02:30)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2013, Salı - 16:33 »
telefonunuzda oyun açıksa şöyle yapın farklı bir game center hesabı oluşturun (yeni hesap) telefonunuzda o game center ile oturum açın size oyunu o game center hesabına kaydetmenizi soracak tamam'a tıklayıp oyununuzu kaydettikten sonra yeni açtığınız hesapla ipad'de oturum açın
size oturum açtığınızda soracaktır

gibi tamam 'a tıklayıp onayla yazın enterlayın.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sahtiyan (30 Haziran 2014, Pazartesi - 15:01)

Çevrimdışı ysn332

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2013, Salı - 17:14 »
sayın admin cok zamandır araştırdığım bir konuyu sana sormak isterim benim hesap googlede gözüküyormuş.. Ben androite geçmiştim bi ara ama beğenmedim tekrar iponeden oynamaya başladım
acaba bununla alakalı bişeymi dedim hem androyitten oyunu sildim hemde ordan açtığım mail hesabını.. buraya kadar hersey normal
yalnız hala benım oyun Google hesabındaymış hesabı nasıl kurtarabılırım yardımcı olabılırmısınız tşk ederim şimdiden..

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2014, Perşembe - 16:03 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
sayın admin cok zamandır araştırdığım bir konuyu sana sormak isterim benim hesap googlede gözüküyormuş.. Ben androite geçmiştim bi ara ama beğenmedim tekrar iponeden oynamaya başladım
acaba bununla alakalı bişeymi dedim hem androyitten oyunu sildim hemde ordan açtığım mail hesabını.. buraya kadar hersey normal
yalnız hala benım oyun Google hesabındaymış hesabı nasıl kurtarabılırım yardımcı olabılırmısınız tşk ederim şimdiden..

yedek olarak google hesabında kalabilir , aslında iyi birşey .

Çevrimdışı bugraerdogan

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : BuGRA
« Yanıtla #9 : 09 Ocak 2014, Perşembe - 22:02 »
Sayın admin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bu soruyu başka birbaşılk altında da sordum cevaplar tatmin etmedi.
Şimdi benim iphone tamire gitti bende oyunu arkadaşın iphone da açtım ordan oynadım.Sonra sıfır telefon geldi bende gc şifremi girdim oyunu açtım eski köy gelsin diye beklerken ekrandaki köyü 2lvl oynamaya başladım ve eski köy gelmedi. Arkadaşımın gc şifresini kendi telefonuma girdiğimde ise benim eski köy geldi. Şimdi kendi gc şifem girili her seferinde oynadığım 2lvl oyun yüklensin mi diye soruyor. Anlayacağın benim oyun arkadaşın gc sine geçmiş ?

Çevrimdışı parinarda

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2014, Cumartesi - 16:42 »
bugra bu eski cihazım - yeni cihazım özelliğini kullanarak düzeltebilirsin

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2014, Cumartesi - 16:46 »
Sayın admin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bu soruyu başka birbaşılk altında da sordum cevaplar tatmin etmedi.
Şimdi benim iphone tamire gitti bende oyunu arkadaşın iphone da açtım ordan oynadım.Sonra sıfır telefon geldi bende gc şifremi girdim oyunu açtım eski köy gelsin diye beklerken ekrandaki köyü 2lvl oynamaya başladım ve eski köy gelmedi. Arkadaşımın gc şifresini kendi telefonuma girdiğimde ise benim eski köy geldi. Şimdi kendi gc şifem girili her seferinde oynadığım 2lvl oyun yüklensin mi diye soruyor. Anlayacağın benim oyun arkadaşın gc sine geçmiş ?

tekrar kendi gc ne alabilirsin yada sıfır bir gc oluştur arkadaşının telefonuyla oyunu aç yeni game center'a tanımlamanı sorucak sende evet de sonra kendi cihaznda yeni açtığın gc yi açmayı dene açılıyor ise , arkadaşının gc sinden ve oyunlar kısmından senin oyununu sil. daha sonra arkadaşının telefonundan oyunuda sil .

Çevrimdışı fenerboal

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : fenerboal
  • Klanım : Turkey
« Yanıtla #12 : 12 Ocak 2014, Pazar - 18:37 »
Merhabalar benim bir sorum olacaktı ben clash of clansa önce iPadimde başladım sonra android telefonuma bağladım ve her ikisindende oynuyordum fakat iPade format atmam gerekti ve köyüm gitti. Bağlamak için ayarlardan köy bağla deyince telefonda köy zaten bağlandı diyor. Eski kullandığım AppStore kimliğimi yine kullandığım halde game center kimliğim değişti ve eskisini geri getiremiyorum ondanda bağlanmıyor olabilir. Sizce nasıl tekrardan ipade bağlanabilirim..

Çevrimdışı FHM

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : FHM
  • Klanım : ABM Raiders
« Yanıtla #13 : 12 Ocak 2014, Pazar - 22:20 »
Admin Merhaba,
öncelikle bugün yaptığım işlem için pişman oldum.
konu başlığındaki yazışmaları okudum ama benimkine benzeri yok gibi.
sorun şuki; tel yavaşlığından dolayı bugün fabrika ayarlarına getirdim.
Coc ı tekrar kurduğumda oyun sıfırdan başlattı, 1 2 3 lvl falan değil sıfırdan.
köy binam 7. seviyeydı aslında.
gecen 2 hafta önce GC dan bağlanmaya başlamıştım. yani 2 haftadır GC dan bağlanıyordum oyuna.
telefonun fabrika ayarlarından sonra GC ye tekrar giriş yaptım ama eski oyun geri gelmedi.

biraz araştırdım. oyun serverda kayıtlı kalıyormuş.
eski oyunuma ulşamam için ne yapmam lazım.

şuan telde yeni oyun duruyor. silip GC den bağlanıp sonra oyunu açıyorum ama eski oyun duruyor hala.

bu sorunu nasıl düzelir yardımcı olurmusun??

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 13 Ocak 2014, Pazartesi - 15:47 »
Merhabalar benim bir sorum olacaktı ben clash of clansa önce iPadimde başladım sonra android telefonuma bağladım ve her ikisindende oynuyordum fakat iPade format atmam gerekti ve köyüm gitti. Bağlamak için ayarlardan köy bağla deyince telefonda köy zaten bağlandı diyor. Eski kullandığım AppStore kimliğimi yine kullandığım halde game center kimliğim değişti ve eskisini geri getiremiyorum ondanda bağlanmıyor olabilir. Sizce nasıl tekrardan ipade bağlanabilirim..

ipad ile Hesabınıza Bağlı Game Center Varmıydı Varsa Giriş Yaptığınızda Game Center / Oyunlar Kısmında Oyununuz Gözüküyor Mu ?