Gönderen Konu: Game Center İle İlgili  (Okunma sayısı 621 defa)

Çevrimdışı Kenzo

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Rebel
  • Klanım : RAZORONE
Game Center İle İlgili
« : 01 Ekim 2017, Pazar - 13:35 »
Merhabalar öncelikle kolay gelsin arkadaşlar. Ben arkadaştan ücretsiz Coc hesabı aldım oyunu bıraktı sıkıldı ben devam etmek için almıştım. Fakat arkadaşın icloudunda bağlantı sağlanmış. İclouda aktarmış zamanında. Bütün bilgileride onda o iclouda da olduğu için vermek istemiyor. Köyü  iclouduyla baglayıp cıktık hesabından snra benm kendı mail hesabıma girdim o şekilde devam ediyorum. Ben GameCenteri yedeklesem iclouda telefona format attıgım zaman tekrardan kendi iclouduma girip bu arkadaşın köyünü aktarma şansım olabilirmi  yardımcı olabilirmisiniz ?? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Geleceksen Bana Sen Gel. . .

👉  😎  👈

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Ynt: Game Center İle İlgili
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2017, Pazar - 17:54 »
Şimdi eğer hesabı devir almak istiyorsan mevcut bir köyünün üstüne aktararak en sağlıklı yolu izleyebilirsin. Oyun içi destekten mail atıp mailim güvenli değil falan dersin ancak hesabın senin olduğunu doğrulamak için teferruatlı soruları oluyor...

Diğer bir husus oyun bu tarz aktarma ve alışverişi zaten desteklemiyor, başına gelecek sorunda sana yardımcı olmayacaktır. Bizimde elimizden bir şey gelmez. iCloud sorununu pek anlamadım genel olarak oyunu kalıcı olarak pek elde edemezsin aktarım yapmadan, bir şekilde ulaşır.

Tam olarak istediğin nedir?

FurkanCeylan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenzo (15 Ekim 2017, Pazar - 01:10)

Çevrimdışı Kenzo

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2017, Pazar - 01:12 »
Hocam ben hesabı başkasından aldım. Kullanmak için. Ama onun ios hesabına aktarılmış ve başkada aktarma hakkı kalmamış. Ben mesela telefona format ataam köy gidecek onu ben nasıl kendi hesabımın üstüne alrm. İclouddan yedeklesem oyunu sonra da geri yüklemeyle yüklesem bu bahsettiğim köy geri yüklenirmi saygılar.

👉  😎  👈

Çevrimdışı Kenzo

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2017, Pazartesi - 13:02 »
Anlatabildim mi derdimi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

👉  😎  👈