Gönderen Konu: Google play hesabını Game center hesabına bağlama  (Okunma sayısı 11417 defa)

Çevrimdışı Emreakay5

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Google play hesabını Game center hesabına bağlama
« : 28 Ağustos 2015, Cuma - 13:40 »
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar.
Ben ios platformunda oyuna başladım ve köy binam 6 lwl olana kadar kendi game center hesabım ile oynadım. Ardından arkaşın oyunu bıraktı ve ben kendisindn kod ile köyü aldım. Fakat arkaşım android platformunda. Şuan da ben her oyuna girişimde game center hesabımda olan 6 lwl lik köyü yüklemek istermisiniz diye soruyor. Anladığım kadarı ile hesaplar bağlı değil ve ben telefonu değiştirmek istiyorum . Fakat game center hesabıma bağlı olmadığı için telefonumu değiştiremiyorum. Bana yol gösterirsniz çok memnun olurum arkadaşlar. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Google play hesabını Game center hesabına bağlama
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2015, Cuma - 14:40 »
arkadaşınızın köyünü telefona aktarmadan evvel mevcut telefonunuzdaki gamecenter hesabını kaldırıp yeni bir gamecenter hesabı alacaktınız. Koda ile yeni aldığınız köyü bu gamecentere bağlayacaktınız. Bu işemi yapmadığınız için mevcut bağlı bulunan kendi köyünüzü görecektir. Şimdi kod tek seferlik olduğundan tekrar kod kullanma durumunuz da yok, bu yüzden supercell ile iletişime geçip ikinci bir kod talep edecek arkadaşınız. Veya siz hesap sizinmiş gibi iletişime geçip yeni bir gamecentera bağlamak isteyeceksiniz.

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: (28 Ağustos 2015, Cuma - 15:01), Emreakay5 (28 Ağustos 2015, Cuma - 14:43)

Çevrimdışı Emreakay5

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2015, Cuma - 14:45 »
Yani ben her telefon değiştirdiğimde bi kod ihtiyacım olacak hiç bir zaman köyü hesabım ile kullanamayacağım öylemi.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2015, Cuma - 14:50 »
hayır. arkadaşınızdan aldığınız köyü yeni bir gamecenter hesabına bağlarsanız istediğiniz ios tabanlı cihazda gamecenter hesabıyla oynayabilirsiniz. Şimdi sizin yapmanız gereken supercell den ikinci bir kod talebinde bulunup bir önceki anlattğım adımları izlemek.

Çevrimdışı Emreakay5

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2015, Cuma - 14:52 »
Anladım çok saolun yardımlarınız için.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2015, Cuma - 14:56 »