Gönderen Konu: 2 tane hesap acma  (Okunma sayısı 1186 defa)

Çevrimdışı slyfox

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : slyfox
2 tane hesap acma
« : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 16:27 »
Arkadaslar oyuna yeni basladım gibi birşey 5s kullanıyorum bi tane hesabım var 2. hesabı acıp 2 köy birden kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: 2 tane hesap acma
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:58 »
Lütfen forumu araştırınız.

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 22:23 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaslar oyuna yeni basladım gibi birşey 5s kullanıyorum bi tane hesabım var 2. hesabı acıp 2 köy birden kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim

Coc oynanmamış  tanıdık birinin ios cihazında oyunu indir köyü kur yani oyuna başla, sonra o game center maili ve şifresiyle kendi telefonundaki game center a giriş yap (önce kendi game center hesabından çıkış yap) oyuna gir dediğinde esas oyunun gelir ama yeni oluşturduğun köyü bulur ve sorar yüklüyeyimmi diye, sonrada ONAYLA der onaylarsan yeni köy gelir, eski köye geçmek için tekrar game centerdan çıkış yapacaksın, eskisinle giriş yapacaksın yine aynı şeyleri soracak, bu kadar, kolay gelsin

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: malkon47 (30 Nisan 2015, Perşembe - 16:42), (08 Eylül 2014, Pazartesi - 22:25)

Çevrimdışı slyfox

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : slyfox
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2014, Salı - 00:35 »

Coc oynanmamış  tanıdık birinin ios cihazında oyunu indir köyü kur yani oyuna başla, sonra o game center maili ve şifresiyle kendi telefonundaki game center a giriş yap (önce kendi game center hesabından çıkış yap) oyuna gir dediğinde esas oyunun gelir ama yeni oluşturduğun köyü bulur ve sorar yüklüyeyimmi diye, sonrada ONAYLA der onaylarsan yeni köy gelir, eski köye geçmek için tekrar game centerdan çıkış yapacaksın, eskisinle giriş yapacaksın yine aynı şeyleri soracak, bu kadar, kolay gelsin

hmm saol ben bi apple olan birini bulayım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konu kilitliyorum

slyfox 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: malkon47 (30 Nisan 2015, Perşembe - 16:42), TReeArms (09 Eylül 2014, Salı - 20:46)