Gönderen Konu: Gerçek gövde gösterisine hazır mısınız?  (Okunma sayısı 3963 defa)

Çevrimdışı outformer

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
  • COC Nick : outformer
Gerçek gövde gösterisine hazır mısınız?
« : 27 Ocak 2014, Pazartesi - 23:56 »
Türkiyenin en iyi hesabına hoşgeldiniz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Altın Kapmaca: 1.158.563.145
İksir Macerası:    859.811.989
Muhtaç Arkadaş: 200.202
Kahramanca Soygun: 3.645.604
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TURKISH-FARM klan lideri. 163 level 1.7 milyar üzeri altın kapmaca 240bin üzeri profil bağışı

outformer 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: koxy362 (16 Şubat 2014, Pazar - 14:22), darkendless (14 Şubat 2014, Cuma - 22:18)

Çevrimdışı mertturko

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Sago kaf kef
Ynt: Gerçek gövde gösterisine hazır mısınız?
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2014, Salı - 13:05 »
Tebrik ederim

Eğer bir konuda yardımım dokunduysa beğen tuşuna basmayı ihmal etmeyiniz

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bilgehandiken
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2014, Salı - 14:12 »
başarılı ama en iyi mi değil mi karar vermek için köyü de görmek lazım (:

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2014, Salı - 14:42 »
Tebrik ederim bağış konusunda çok iyisiniz.

FurkanCeylan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: outformer (28 Ocak 2014, Salı - 23:25)

Çevrimdışı parinarda

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2014, Salı - 19:32 »
Buyrun köy:

parinarda 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: darkevil (19 Mayıs 2014, Pazartesi - 15:16)

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2014, Salı - 21:35 »
sağ üstteki altın ve iksir depolarının kapasitelerine bakarsak başka bir hesaptan girip köyü ziyaret ederek resim çekildiği anlaşılıyor. yargılamak istemem ama köy başkasının gibi görünüyor buradan.

bilgehandiken 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: irlanda (28 Ocak 2014, Salı - 22:31)

Çevrimdışı irlanda

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Sakarya Üniversitesi
  • 19 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : irlandalı
  • Klanım : eksi çapuling
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2014, Salı - 22:31 »
Yalnız Kara iksire baya şaşırdım.

twitter; tarikbey_
instagram; tarikbey

Çevrimdışı irlanda

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Sakarya Üniversitesi
  • 19 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : irlandalı
  • Klanım : eksi çapuling
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2014, Salı - 22:33 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
sağ üstteki altın ve iksir depolarının kapasitelerine bakarsak başka bir hesaptan girip köyü ziyaret ederek resim çekildiği anlaşılıyor. yargılamak istemem ama köy başkasının gibi görünüyor buradan.

Köy arkadaşın girip kontrol ettim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

twitter; tarikbey_
instagram; tarikbey

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2014, Salı - 22:39 »

Köy arkadaşın girip kontrol ettim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

köy zaten resimdeki gibi fakat sağ üstte altın ve iksir depolarının kapasitesi 1.501.000 gözüküyor. 1000er köy evi 1.5 milyon da depolar. 1er tane 10 birer tane 9 seviye altın ve iksir deposu var demektir. resimde ise öyle değil. yani başka bir hesaptan köy ziyaret edilmiş resim çekilmiş. ayrıca tuzakların , gizli teslaların gözükmemesi de köyün ziyaret edildiğini gösteriyor (:

bilgehandiken 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Akinci06TR (27 Mart 2014, Perşembe - 22:16), utkuu34 (08 Şubat 2014, Cumartesi - 12:08)

Çevrimdışı outformer

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2014, Salı - 23:24 »
başarılı ama en iyi mi değil mi karar vermek için köyü de görmek lazım (:
hacı sence 1milyarın üstünde atın kasmış bir köy nasıl olur? hayal edebiliyor musun?

TURKISH-FARM klan lideri. 163 level 1.7 milyar üzeri altın kapmaca 240bin üzeri profil bağışı

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2014, Salı - 23:47 »
sadece kazandığı değil kaybettiği de önemli. oyunda daha iyilerini de gördüm.
bunun benim köyün senin olmadığını düşüncemle ne alakası var? konuyu neden değiştirdin onu anlayamadım.

Çevrimdışı outformer

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 19:57 »
sadece kazandığı değil kaybettiği de önemli. oyunda daha iyilerini de gördüm.
bunun benim köyün senin olmadığını düşüncemle ne alakası var? konuyu neden değiştirdin onu anlayamadım.
benim köyüm olmasa neden böyle bir konu açayım? Kazandığı değil kaybettiğide önemli diyerek oyuna ne kadar hakim olduğunu göstermiş oldun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hadi diyelim ki benim değil bu hesabın türkiyenin en iyi profili olduğunu değiştirmez.

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2014, Salı - 01:04 »
Alıntı
benim köyüm olmasa neden böyle bir konu açayım? Kazandığı değil kaybettiğide önemli diyerek oyuna ne kadar hakim olduğunu göstermiş oldun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hadi diyelim ki benim değil bu hesabın türkiyenin en iyi profili olduğunu değiştirmez.

ziyaret edip resim çektiğine göre köy senin değil. 1 milyar altın kazanıp çoğunu elinde tutamadıysan kazanmanın manası yoktur bu yüzden kazandığın kadar kaybettiğin de önemlidir. bu köy ne kadar kazanmış ne kadar kaybetmiş bilemem o yüzden kaybettiğin miktar da önemlidir diye yorum yaptım.
diyelim ki kısmını da geçiyorum bu köy çok aşikar ki senin değil. en iyi köy olup olmadığı da tartışılır. oyuna gireriz en iyilere bakarız sadece kupası görevi ganimeti değil seviyesine göre bulunduğu konum , köyünün düzeni , binalarının iyiliğine göre de en iyi kişiden kişiye göre değişir. değişmeyecek olan şey ise köyün senin olmadığı. resimlerden , ziyaret edip çekilmiş olmasından , kaçamak cevaplardan belli.

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
  • COC Nick : O2d
  • Klanım : 1923TÜRK
« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2014, Salı - 12:11 »
Alıntı

ziyaret edip resim çektiğine göre köy senin değil. 1 milyar altın kazanıp çoğunu elinde tutamadıysan kazanmanın manası yoktur bu yüzden kazandığın kadar kaybettiğin de önemlidir. bu köy ne kadar kazanmış ne kadar kaybetmiş bilemem o yüzden kaybettiğin miktar da önemlidir diye yorum yaptım.
diyelim ki kısmını da geçiyorum bu köy çok aşikar ki senin değil. en iyi köy olup olmadığı da tartışılır. oyuna gireriz en iyilere bakarız sadece kupası görevi ganimeti değil seviyesine göre bulunduğu konum , köyünün düzeni , binalarının iyiliğine göre de en iyi kişiden kişiye göre değişir. değişmeyecek olan şey ise köyün senin olmadığı. resimlerden , ziyaret edip çekilmiş olmasından , kaçamak cevaplardan belli.

Arkadasim koyun resmini zaten konuyu acan arkadas gondermemis, baska bir kullanici kendi koyunden girip koyun resmini buraya koymus, biraz dikkat lutfen.

Çevrimdışı outformer

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2014, Cumartesi - 01:31 »
Alıntı

he kardeşim 1 milyar kazandım 999milyonunu bana saldıranlar gelip aldı elde avucta bir şey kalmadı bravo güzel tespit ettin bunu. maşallah sende hiç birşey kaçmıyor. al bak bunlarda sana gelsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, Cumartesi - 01:38 Gönderen: outformer »

outformer 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: eymen12 (05 Mart 2014, Çarşamba - 16:13), o2d (10 Şubat 2014, Pazartesi - 00:36), Anlunl (08 Şubat 2014, Cumartesi - 12:28), utkuu34 (08 Şubat 2014, Cumartesi - 12:10)