Gönderen Konu: Gerçek gövde gösterisine hazır mısınız?  (Okunma sayısı 3948 defa)

Çevrimdışı teymur_99

• 50.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 38 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : teymur
Ynt: Gerçek gövde gösterisine hazır mısınız?
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2014, Cumartesi - 08:58 »
daha iyiside var sanirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
  • COC Nick : O2d
  • Klanım : 1923TÜRK
« Yanıtla #16 : 10 Şubat 2014, Pazartesi - 00:39 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Alıntı
benim köyüm olmasa neden böyle bir konu açayım? Kazandığı değil kaybettiğide önemli diyerek oyuna ne kadar hakim olduğunu göstermiş oldun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hadi diyelim ki benim değil bu hesabın türkiyenin en iyi profili olduğunu değiştirmez.

ziyaret edip resim çektiğine göre köy senin değil. 1 milyar altın kazanıp çoğunu elinde tutamadıysan kazanmanın manası yoktur bu yüzden kazandığın kadar kaybettiğin de önemlidir. bu köy ne kadar kazanmış ne kadar kaybetmiş bilemem o yüzden kaybettiğin miktar da önemlidir diye yorum yaptım.
diyelim ki kısmını da geçiyorum bu köy çok aşikar ki senin değil. en iyi köy olup olmadığı da tartışılır. oyuna gireriz en iyilere bakarız sadece kupası görevi ganimeti değil seviyesine göre bulunduğu konum , köyünün düzeni , binalarının iyiliğine göre de en iyi kişiden kişiye göre değişir. değişmeyecek olan şey ise köyün senin olmadığı. resimlerden , ziyaret edip çekilmiş olmasından , kaçamak cevaplardan belli.
he kardeşim 1 milyar kazandım 999milyonunu bana saldıranlar gelip aldı elde avucta bir şey kalmadı bravo güzel tespit ettin bunu. maşallah sende hiç birşey kaçmıyor. al bak bunlarda sana gelsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Koyun kendisine ait olduguna dair belge gelmis, simdi ne yapacaksin? Adam emek vermis, basarisini burada seninle paylasiyor bir tebrik etmek bu kadar zor mu ? @bilgehandiken

Tebrikler Outformer, guzel koyun ve sabrin icin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

o2d 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: outformer (11 Şubat 2014, Salı - 00:44)

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bilgehandiken
« Yanıtla #17 : 10 Şubat 2014, Pazartesi - 11:17 »
baştan konuyu açıp dışarıdan çekilen resimler gibi paylaştığında şüphelenmek suç mudur ? ilk resimlerde köyün bu arkadaşın olduğuna dair bir resim yoktu - ki o zaman da bu köy senin değil demedim. köyü de görelim bakalım güzel mi dedim. adam kendi köyünün resimlerini 15 gün sonra çekip gönderiyor o arada ben şüphelendim diye suçlu mu oluyorum ?
bu resimlerle konu açılsa köy de istatistikler de gayet güzel tebrik ederim derdim. en iyi köy olup olmadığı da kişiden kişiye değişir derdim - ki bence en iyisi değil kesinlikle. daha fazla bağış yapan da daha çok kazanan da gördüm. ben en iyiyim diyen adama bence değilsin dedim diye andaval muamelesi gösteremezsiniz. resimlerle şüphe uyandıran adamdan da şüphelendim diye suçlayamazsınız.

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
« Yanıtla #18 : 10 Şubat 2014, Pazartesi - 18:19 »
baştan konuyu açıp dışarıdan çekilen resimler gibi paylaştığında şüphelenmek suç mudur ? ilk resimlerde köyün bu arkadaşın olduğuna dair bir resim yoktu - ki o zaman da bu köy senin değil demedim. köyü de görelim bakalım güzel mi dedim. adam kendi köyünün resimlerini 15 gün sonra çekip gönderiyor o arada ben şüphelendim diye suçlu mu oluyorum ?
bu resimlerle konu açılsa köy de istatistikler de gayet güzel tebrik ederim derdim. en iyi köy olup olmadığı da kişiden kişiye değişir derdim - ki bence en iyisi değil kesinlikle. daha fazla bağış yapan da daha çok kazanan da gördüm. ben en iyiyim diyen adama bence değilsin dedim diye andaval muamelesi gösteremezsiniz. resimlerle şüphe uyandıran adamdan da şüphelendim diye suçlayamazsınız.

Ilk konuyu acarken disardan cekilmis resimler oldugunu nereden cikartiyorsun? Kendi profiline girdiginde sag ustte sadece "klani goruntule " yazar, eger baskasi senin profiline girerse yine sag ustte "klani goruntule" ve onun ustunde de "ziyaret et" yazar, resmin koyun sahibi tarafindan cekildigini buradan anlayabilirsin. Outformer nick li arkadas konuyu actiktan sonra sen basarili olup olmadigini anlamak icin koyu de gormek lazim demissin ki parinarda nick li arkadas koy sahibinden once davranip kendi hesabindan girip koyu disaridan cekip buraya koymus sonrasinda sen bu resmi gorup sag ustteki depolara baktim koy senin degil vs. tarzinda polislige girismissin.  Daha mesaji kimin attigini gormeden, resmi kimin cekip foruma koyduguna bile bakmadan konu sahibini yalancilikla suclarsan, sen de suclanip ayiplanirsin, uzatmayalim...... kisaca tebrik edip gecelim, zor degil.

Edit: En iyi koy benimki diyen birine, hayir degil dedigin icin suclayip andaval muamelesi yaptigim kismi da gosterirsen memnun olurum.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2014, Pazartesi - 18:34 Gönderen: o2d »

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 10 Şubat 2014, Pazartesi - 18:33 »
insanların dikkati dağılabilir. resmi başkasının attığını farketmeyebilir. arkadaşa ilk söylediğimde sen o resmi yanlış görmüşsün deyip paylaşabilirdi. ben o anda bile ziyaret edilmiş gibi gözüküyor dedim. bu sen değilsin , yalancısın demedim. arkadaş ısrarla türkiyenin en iyisi benim deyip ispatlamayınca böbürlenince ben de aynı seviyede yorum yaparak tek suçlu ben oluyorsam adalet algında yanlış var demektir. ben daha yeni farkediyorum o resmi başkasının paylaştığını.

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2014, Pazartesi - 18:43 »
insanların dikkati dağılabilir. resmi başkasının attığını farketmeyebilir. arkadaşa ilk söylediğimde sen o resmi yanlış görmüşsün deyip paylaşabilirdi. ben o anda bile ziyaret edilmiş gibi gözüküyor dedim. bu sen değilsin , yalancısın demedim. arkadaş ısrarla türkiyenin en iyisi benim deyip ispatlamayınca böbürlenince ben de aynı seviyede yorum yaparak tek suçlu ben oluyorsam adalet algında yanlış var demektir. ben daha yeni farkediyorum o resmi başkasının paylaştığını.

Yazdigin seyleri inkar edip benim adalet duyguma kadar getirdin olayi cok enteresan. Sana daha once yazdigin seyleri hatirlatmak icin hepsini tek tek buraya yazmam mi gerekiyor? Zahmet edip konuyu en basindan baslayarak ve mesaj atlamayarak okusan zaten hatani farkedeceksin, belki konunun baslarinda koy resmini baskasinin cektigini o yuzden dikkat etmen gerektigini iceren mesajimi da farkedersin boylece. Simdi izin verirsen forumdaki gorevime geri donup sizlere hizmet etmeye devam edeyim. !

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 11 Şubat 2014, Salı - 10:55 »
sen de baştan okursan memnun olurum. değişiklik olmuş konuları tıklayarak son sayfaya gelmiştim senin mesajın eski sayfada kalmış. arkadaş ilk şüphelendiğimde benim olmasa niye paylaşayım ki hem benim olmasa bile yine de türkiyenin en iyi köyüdür gibi bir şey yazmıştı. bir kaç kere cevap verip resim paylaşmayınca kendisinin olmadığını düşündüm ve rahatsız oldum başka köyle prim yapmaya çalıştığını düşünerek. ilk başlarda kesinlikle yalancısın demedim.
arkadaş resmi paylaştıktan sonra da dediğim gibi konuyu tüm resimlerle açsa zaten takdir ederdim ama türkiyenin en iyisi olduğu tartışılır derdim. yine köyü ve bağışı takdir ediyorum , yine en iyi olduğunu düşünmüyorum.
görmediğim aşikar iken , arkadaşın forumda aktif  bulunmasına rağmen 15 gün geç resim koyduğu için şüphelenmem anormal değil iken senin de ısrarla bana takdir etmek bu kadar mı zor , bakalım şimdi ne cevap vereceksin gibi rahatsızlık verici bir üslupla yaklaşma sebebini de anlayamadım.
forumdaki görevini de hevesle yapmanı takdir ediyorum , ben de forumlar çok meşhur olduğu dönemlerde kalabalık birkaç forumda uğraştım yöneticilik , moderatörlük işleriyle bu kadar büyütüp hizmet ediyorum tavırlarına gerek yok.

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 11 Şubat 2014, Salı - 11:31 »
sen de baştan okursan memnun olurum. değişiklik olmuş konuları tıklayarak son sayfaya gelmiştim senin mesajın eski sayfada kalmış. arkadaş ilk şüphelendiğimde benim olmasa niye paylaşayım ki hem benim olmasa bile yine de türkiyenin en iyi köyüdür gibi bir şey yazmıştı. bir kaç kere cevap verip resim paylaşmayınca kendisinin olmadığını düşündüm ve rahatsız oldum başka köyle prim yapmaya çalıştığını düşünerek. ilk başlarda kesinlikle yalancısın demedim.
arkadaş resmi paylaştıktan sonra da dediğim gibi konuyu tüm resimlerle açsa zaten takdir ederdim ama türkiyenin en iyisi olduğu tartışılır derdim. yine köyü ve bağışı takdir ediyorum , yine en iyi olduğunu düşünmüyorum.
görmediğim aşikar iken , arkadaşın forumda aktif  bulunmasına rağmen 15 gün geç resim koyduğu için şüphelenmem anormal değil iken senin de ısrarla bana takdir etmek bu kadar mı zor , bakalım şimdi ne cevap vereceksin gibi rahatsızlık verici bir üslupla yaklaşma sebebini de anlayamadım.
forumdaki görevini de hevesle yapmanı takdir ediyorum , ben de forumlar çok meşhur olduğu dönemlerde kalabalık birkaç forumda uğraştım yöneticilik , moderatörlük işleriyle bu kadar büyütüp hizmet ediyorum tavırlarına gerek yok.

Ben o resmi gormemistim, aa sayfa degismis 2. sayfaya gecmis senin mesajini gormemisim vs diyerek, ben gormemistim o yuzden tavirlarim makuldur diyemezsin. Ben gormedim o yuzden hakliyim, arkadas resmi 15 gun sonra koydu o sebeple 15 gun sureyle ona yalanci muamelesi yaptim (sonradan bunu inkar etmek kaydiyla) , evet ben de bi kac forumda calistim o yuzden yaptigin isi fazla buyutup havalara girme. Bunlar senin laf ve imalarin. Kusura bakma ama bunlari yapmana izin veren bir yerler varsa git oralara, burada sana yer yok.

o2d 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Unforgiven (23 Şubat 2014, Pazar - 08:56)