Gönderen Konu: 7 seviye okçu ve barbar ile yıldız alma  (Okunma sayısı 1571 defa)

Çevrimdışı dursun

• 42.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 34 Mesajı Toplam
    40 Kere Beğenildi
  • COC Nick : wolfy
  • Klanım : kabile savaşları
7 seviye okçu ve barbar ile yıldız alma
« : 18 Kasım 2014, Salı - 19:23 »
Arkadaşlar geçende köyüme 7 seviye okçu ve barbar ile saldırı yapılarak benden çok kısa sürede %50 yaparak rakibim kolayca 1 yıldız aldı, dedim ki ben boş yere o kadar kasıyormuşum böyle kolay bir yöntem varken

Çevrimdışı ClashOfEmrex

• 53.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans - Leviathan
  • 48 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Leviathan
  • Klanım : Venom
Ynt: 7 seviye okçu ve barbar ile yıldız alma
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2014, Salı - 20:59 »
Evet, çok kolay artık bende bu yöntemi kullanıyorum. Gayet başarılı bir taktik. Ganimet içinde çok kullanırım. Özellikle ganimet madenlerdeyse. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Eskiden 20 dev kullanıyordum arkasına da 20 okçu 20 barbar. Çok maliyetli olduğu için artık bu yöntemi kullanıyorum. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

CoC hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeni gelen iletilere bakmadığım için bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Leviathan

Çevrimdışı dursun

• 42.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 34 Mesajı Toplam
    40 Kere Beğenildi
  • COC Nick : wolfy
  • Klanım : kabile savaşları
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2014, Pazar - 18:52 »
Ben de şimdi barbarı 6 yaptım, ustadan kristal 1'e düştüm ben de orada bu taktiği yapıyorum, galibiyet bonusu bile yeterli oluyor bazen 65 bin 65 bin

Çevrimdışı khal

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : imladris
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2014, Pazar - 21:50 »
2 ay önce bıraktım devle savaşmayı artık barbar okçu goblin kullanıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gerçekten çok işe yarıyorlar, en azından yuzde 40 küsürlerde kalınca barbar kralla tamamlayabiliyorsun 50 yi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

khal 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: dursun (28 Kasım 2014, Cuma - 17:01)

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2014, Pazar - 23:28 »
Çoktandır kullandığım ordu barbar ve okçudur.Ganimettede,kupadada çok işe yarıyorlar.Maliyetleri ve üretim süreleride cabası Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

VİCTORY 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: dursun (28 Kasım 2014, Cuma - 17:01)