Gönderen Konu: Yeni Üyeler {Forum}  (Okunma sayısı 686 defa)

Çevrimdışı STROM

• 71.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ~SERDAR YILDIZ~
  • 92 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
  • COC Nick : STROM
Yeni Üyeler {Forum}
« : 24 Ağustos 2015, Pazartesi - 16:01 »
herkeze Merabalar Forumumuz Günden güne büyüyor Daha büyük bir aile oluyoruz , Bu Konuda Yeni gelen foruma üyelere Bi kac tavsiye vermek icin bu konu acma geregi duydum , Evet Öncelikle Arkadaslar Forumda Herkezin belli bir Amacı Var forumdan bazı konulardan yararlanmak , İkinciside Kendimi Örnek vereyim Forumda level Kasmak levelimin yükselmesi ve Forumda  Tanınmakdı amacım  benim ve herkez gibi  Hesap actım 2 hesabımda ban yedi biraz illegal hemen level kasmaktan Bu ücüncü hesabım  ve 60 levele geldim  Size Önerilerim Genelde oyuna yeni başlayanlara Tavsiyeler verilir Bende Foruma yeni Katılanlara Öneri vermek İstedim                       Gereksiz Mesaj atmayın Mesaj olsun diye Cünkü hergün Yeterince konu acılıyor Rahatlıkla level kasarsınız yoksa Ban yiyebilirsiniz Asla pes etmeyin Arkadaslar zor degil  Hergün Bi kac konuya mesaj  atarsanız sonra bi bakmışımız seviyeniz almış başını gitmiş:)Konular acıp Forumda Videolar vs Köy düzenleri ekleyerekte seviye ve tanınmış olursunuz Diceklerim bunlar Foruma Yeni gelen Arkadaslara Tek bişey diyorum Newer Back Down (asla pes etmeyin )                 

« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2015, Pazartesi - 16:06 Gönderen: Kunt »

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: Yeni Üyeler {Forum}
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2015, Pazartesi - 16:22 »
Tabi bizden hızlı olan varsa yetişsin konulara yetişebilirse Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aDemm078 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kunt (24 Ağustos 2015, Pazartesi - 17:28)