Gönderen Konu: 48 saat erisime kapatıldı  (Okunma sayısı 1389 defa)

Çevrimdışı furkan7mi7

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : EmRe
  • Klanım : Yok
48 saat erisime kapatıldı
« : 16 Mayıs 2015, Cumartesi - 21:58 »
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar. Bugun sabah 08:00 da oyuna girmeye çalıştığımda Güvenlik nedenleri ile hesabın 48 saat erişime kapalı olacak diye bir uyarı geldi karşıma. Clash of Clans'a isim değiştirmemi başkası kullanmış türünden bir mesaj atmıştım ve sonradan bana birkaç soru sordu isim değiştirmeyle ilgili sabah girdiğimde ise yukarıda yazdığım uyarı geldi karşıma. acaba 48 saat geçince hesap otomatik açılacak mı yoksa bir kaç soru sorulup mu açılacak? ben hesabı ne zaman açtım , kurdum vb. hiçbir soruları bilmiyorum tamamen eğlence amaçlı açmıştım hesabı ve zamanla oyuna bağlandım... yani kısacası hesabın hiçbir bilgisini hatırlamıyorum. acaba 48 saat geçince hesap otomatik açılır mı yoksa hesabın açılması için sorular mı sorulur? yardım istiyorum şimdiden yardım edenlerden ve etmeyenlerden Allah razı olsun. TEŞEKKÜRLER

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, Pazar - 00:27 Gönderen: ŞEHZADEBEYİ »

Çevrimdışı furkan7mi7

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: ARKADAŞLAR ALLAH RIZA İÇİN BİR BAKIN YA
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2015, Cumartesi - 22:26 »
Cevap vericek bi Allah'ın kulu yok mu ya  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ?

Çevrimdışı CRUEL

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2015, Cumartesi - 23:10 »
48 saatı beklemek en iyisi yapacak bişey yok eğer oyuna başladığın tarihi gem aldıysan makbuzları varsa elinde açabilirsin yoksa bekleyeceksin ayrıca lütfen oyun vs için allahın ismini kullanmayın bu tür sorularda

Çevrimdışı furkan7mi7

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2015, Cumartesi - 23:22 »
Anladım demek istediğini fakat 48 saat sonra hesabımı açmak için soruları mı yanıtlamam gerek

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: 48 saat erisime kapatıldı
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2015, Pazar - 00:29 »
Bilindiği uzere isim değişikliği yeni bir uygulama, bu yüzden bu konuda pek bir bilgimiiz yok, surenin bitmesini bekleyin lutfen.