Gönderen Konu: Saldiri simulatoru hakkinda  (Okunma sayısı 15057 defa)

Çevrimdışı huzzytem

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 7 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HUZZY
  • Klanım : INFLAMES
Saldiri simulatoru hakkinda
« : 20 Mayıs 2014, Salı - 06:05 »
Arkadaslar ozellikle youtube videolarinda da sikca karsimiza cikan atak simulasyonlari var. Amacik hack veya o tarz bisey degil ama oyunumu gelistirmek icin ayni koye ordumu harcamadan defalarca saldirabilmek istiyorum. Veya takim arkadaslarimiza saldirabilsek ne güzen olurdu. Youtube de imodgame diye cydia tabanli bir uygulamaya rastladim bununla birlikte herhangi bir kisiyi ziyaret ederek saldiri yapabiliyorsunuz ama savastan ciktiginizda yine hersey eski haline donuyor. Ki bu uygulamanin da güvenligi hakkinda süphelerim var ve gercekten ise yarar mi bir fikrim yok sonucta online serverlere baglanilmasi gerekiyor ve isin icinde kale askerleri denen bir olay var:). Bu konuda bana yardimci olabilecek var mi?

huzzytem 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: hepserkan (06 Mart 2015, Cuma - 20:20), mmcflk (16 Temmuz 2014, Çarşamba - 22:17)

Çevrimdışı OnurDemirbilek

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DarkEjder
Ynt: Saldiri simulatoru hakkinda
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2014, Salı - 06:18 »
Daha düzgün bir anlatım ile yardım istersen kardeşim yardımcı olabilecek kişiler ortaya çıkar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gece vakti herkes uyuyordur, veyahutta uykulu gözlerle okuyordur yazdıklarını benim gibi ^_^ (Elinde sigara | kola > Best FM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) Daha iyi anlatırsan yardımcı olabiliriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İyi forumlar.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İmzamı beğendim :3

Çevrimdışı huzzytem

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 7 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HUZZY
  • Klanım : INFLAMES
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2014, Perşembe - 17:41 »
valla anlatimim gayet acik kardesim imla hatalarini demiosun insallah:). Linkleri yollamaya gerek duymadim zaten bilenin ihtiyaci olmaz diye.

ayriyetten merak edip deneyip burada paylasmak isteyenler icin youtube arama cubuguna imodgame yazinca bir cydia uygulamasi cikio bu tarz saldiri yapabilecegimiz ayrica koy aratirken ganimet limiti koyulabiliyor ama ne kadar gercek ve guvenli bilmiyorum...

huzzytem 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: hepserkan (06 Mart 2015, Cuma - 20:20), TReeArms (06 Ekim 2014, Pazartesi - 18:03)

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2014, Cumartesi - 07:46 »
Oyun içerisinde herhangi bir oyun simulatörü yok. Eğer olurda birgün saldırı simulatörü eklenirse oyuna, onu sadece kendi köyün üzerinde kullanabilirsin. Sanmıyorum ki rakip köy üzerinde deneme yaptırsınlar sana. OnurDemirbilek arkadaş haklı pek açıklayıcı yazmamışsın.

Çevrimdışı GamexMert

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Gamex ;) Hedef: 1923TÜRK
  • 10 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Gamex
  • Klanım : Vizkozite
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2014, Pazar - 02:40 »
Birazdan Açıklayıcı lütfen..

Çevrimdışı kelem9

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mert
  • Klanım : Etical
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 12:03 »
İmodgame isimli bir program sayesinde bunu yapabilirsin fakat sana tavsiyem bu programı kullanmaman. Çünkü simule savaştan sonra telefonun kitleniyor ve açıp tekrar'dan oyna girmen gerekiyor. Bu programın güvenilirliği ne kadar fazladır bilemem.

Çevrimdışı uchihali

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 75 Mesajı Toplam
    93 Kere Beğenildi
  • COC Nick : uchihali
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 17:25 »
Bende böyle legal bir program olsun isterdim.İnsan maliyetsiz tecrube kazanmak istiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

uchihali 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: kelem9 (06 Ekim 2014, Pazartesi - 18:13)

Çevrimdışı kelem9

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mert
  • Klanım : Etical
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 18:14 »
Bende böyle legal bir program olsun isterdim.İnsan maliyetsiz tecrube kazanmak istiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çok haklısın keşke olsa böylece kendimizi bile geliştirebiliriz bu şekilde ama ne yazık ki

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 18:17 »
imodgame yada xxzhou var arkadaşların dahil ziyaret ettiğin kişilere,clan savaşlarında deneme amacıyla saldıracağın kişiye dalabiliyorsun saldırı bittiğinde oyun kapanıyor ve askerlerin gitmiyor ama legal olduğunu sanmıyorum bu programın. Ek bir program sonuçta root filan gerekiyor.

mantalica 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: elgiz07 (18 Mart 2015, Çarşamba - 00:49), kelem9 (06 Ekim 2014, Pazartesi - 18:22)

Çevrimdışı hepserkan

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 06 Mart 2015, Cuma - 20:17 »
Yav arkadaş anlamıyorum. huzzytem nickli arkadaş bir soru sormuş. Soru 10 yaş üzeri ilkokul mezunu birinin bile anlayabileceği bir soru. Adama yazmışlar ki daha açıklayıcı lütfen diye. Yazık ya önüne gelen yazı yazıyor cevabı bilmiyorum diyen yok.

Gayet açık bir soru sormuş adam.
Atak simulasyonu varmı diye ve eklemiş hack vs olmasın diye. şimdi acaba simulasyon ne demek bilmiyorsanız bu soranın değil sizin cahilliğiniz. Adam istiyor ki 10 okcu 10 barbar la tasarladığım, tasarlayacağım ya da oyunda mevcut koylerin kopyasını alarak defalarca saldırı denemesi yapabileceğim bir program vs varmı. Vay arkadaş neydiniz ya.

hepserkan 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Legend Legolas (30 Mart 2015, Pazartesi - 11:52), trigger (26 Mart 2015, Perşembe - 19:34)

Çevrimdışı dostumsun

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : worldwar
  • Klanım : TurkishPower
« Yanıtla #10 : 27 Mart 2015, Cuma - 12:58 »
xmodegames var. sandbox attack yapmanı sağlıyor. telefonun yada tabletinin rootlu olması gerekiyor programı kurabilmek için. atağı yaptığında oyundan çıkıyor. tekrar oyuna girdiğinde hiç saldırmamış gibi devam ediyosun.

The world is not enough...

dostumsun 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hepserkan (31 Mart 2015, Salı - 15:56)