Gönderen Konu: Ios-Android  (Okunma sayısı 980 defa)

Çevrimdışı maroja2

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : maroja
Ios-Android
« : 15 Ekim 2015, Perşembe - 02:03 »
Arkadasin ios cihazindaki clani kod ile kendi android cihazima baglamak istiyorum . Clani androide gecirdikten sonra yeni bir googleplay hesabi acip clani googleplaya kaydedebilirmiyim ?

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: Ios-Android
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2015, Perşembe - 06:15 »
Klanı kaydetmek derken ?

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2015, Perşembe - 09:35 »
köy demek istemiştir Köyü bir cihaza bağla deyip çıkan kodu yeni cihazda girmen lazım (bu kodu bir yere not al sakın kaybetme)
Daha sonra gmail account oluşturup basic bir koy olusturuyon daha sonra bu tasıma kodunu o gmaıl koyunde gırıyon (sıfır köyse bir sure ılerlıyon oyunda sagdakı alan hemen gelmiyor cunku) orda yine cihaz tasıma ya girip bu yeni cihaz deyip not aldığın kodu giriyon böylelikle hem android hem iosta oynayabiliyorsun Benim arkadaş her 2 cihazdan girebiliyor (aynı anda değil tabii )
Eğer icloud ve gmail şifrelerini kaybetmezsen her 2 cihazda devamlı oynayabilirsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bununla ilgili birçok goruntulu anlatım mevcut ama dikkat et hata yapma tum emeklerin heba olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bol şans
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2015, Perşembe - 09:37 Gönderen: corriba »

corriba 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: maroja2 (15 Ekim 2015, Perşembe - 13:16)

Çevrimdışı maroja2

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : maroja
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2015, Perşembe - 13:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
köy demek istemiştir Köyü bir cihaza bağla deyip çıkan kodu yeni cihazda girmen lazım (bu kodu bir yere not al sakın kaybetme)
Daha sonra gmail account oluşturup basic bir koy olusturuyon daha sonra bu tasıma kodunu o gmaıl koyunde gırıyon (sıfır köyse bir sure ılerlıyon oyunda sagdakı alan hemen gelmiyor cunku) orda yine cihaz tasıma ya girip bu yeni cihaz deyip not aldığın kodu giriyon böylelikle hem android hem iosta oynayabiliyorsun Benim arkadaş her 2 cihazdan girebiliyor (aynı anda değil tabii )
Eğer icloud ve gmail şifrelerini kaybetmezsen her 2 cihazda devamlı oynayabilirsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bununla ilgili birçok goruntulu anlatım mevcut ama dikkat et hata yapma tum emeklerin heba olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bol şans

Tesekkur ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama asil anlatmak istedigim iostaki cihazin birdaha koye baglanmasini istemiyorum. Kodu androide girip ve o koyu googleplay hesabina gecirebilirmiyim.?