Gönderen Konu: Kupa sistemi mi değişti ?  (Okunma sayısı 1221 defa)

Çevrimdışı barbarkral34

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Kupa sistemi mi değişti ?
« : 03 Mayıs 2015, Pazar - 10:30 »
Arkadaşlar ben hiç ganimet kaybetmemek için kupamı genelde 500 lerde tutardım bana saldıran adamlar genelde 20-30 level falan olurdu bu 6-7 aydır böyleydi ayda bir kere falan 100 level rastlardı ama şu yeni güncellemeden sonra 500 lü kupalarda bana saldıranlar nerdeyse hepsi 100 level 110 levellikler oluyor ben anlayamadım ya herkes kupa düştü yada oyunun sistemi mi değişti ?

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2015, Pazar - 10:33 Gönderen: barbarkral34 »

Çevrimdışı uchihali

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 75 Mesajı Toplam
    93 Kere Beğenildi
  • COC Nick : uchihali
Ynt: Kupa sistemi mi değişti ?
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2015, Pazar - 13:33 »
Hayır.

Çevrimdışı El Karia

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : El KAria
  • Klanım : Edeb Ya Hu
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2015, Pazartesi - 20:42 »
sanırım son güncelleme ile bulunduğun kupa da köy binana yakın kişiler geliyor hep 1600 kupa dayım 7. seviye köy binası görmüyorum neredeyse. köy binam 9 bu arada.

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2015, Pazartesi - 21:55 »
Sebebini açıklıyorum kimseye söylemeyin aramızda kalsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yaklaşık olarak 1 aydır 800-1100 seviyelerinde aşırı derecede terk köy,depolarını doldurmuş köy mevcut.Bazı rakamlar astronomik Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 500-700 bin arası çok köy var.Genel olarak 350 bin civarında köyler var.Nereden biliyorsun derseniz,bende kupa düştüm ve dediǧim gibi çok rahat günde 8 m olan depolar fullenebiliyor.Oyunun kalbi burada atıyor yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2015, Salı - 10:04 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sebebini açıklıyorum kimseye söylemeyin aramızda kalsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yaklaşık olarak 1 aydır 800-1100 seviyelerinde aşırı derecede terk köy,depolarını doldurmuş köy mevcut.Bazı rakamlar astronomik Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 500-700 bin arası çok köy var.Genel olarak 350 bin civarında köyler var.Nereden biliyorsun derseniz,bende kupa düştüm ve dediǧim gibi çok rahat günde 8 m olan depolar fullenebiliyor.Oyunun kalbi burada atıyor yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Gelıyorumm Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.