Gönderen Konu: KARA IKSIR KASMA  (Okunma sayısı 951 defa)

Çevrimdışı Cagatay_ozcan

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Çağatay_özcan
  • Klanım : Klan yok
KARA IKSIR KASMA
« : 21 Kasım 2015, Cumartesi - 16:36 »
Merhaba arkadaslar benin sorum kara iksirle ilgili bildiginiz gibi en zor sey oyunda ben kb8 zim ve barbari 10 yapmdan kb9 gecmemeyi dusunmuyorum kb8 de en iyi karayi nasil kasabilirim hangi askerlerle ve  hangi kupa araliginda simdiden herkeze tesekurler iyi oyunlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Çilek77

• 39.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Çilek
  • Klanım : Gül Kokusu
Ynt: KARA IKSIR KASMA
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2015, Cumartesi - 16:57 »
Altın 2ve ustunde terkedilmiş köyler çoktur ve Genellikle kara sonra dadır.Genelde +1000Kara olur en kötü dev duvar yıkıcı goblinle yükseltebilirsiniz.

Çilek77 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Cagatay_ozcan (21 Kasım 2015, Cumartesi - 17:03)

Çevrimdışı ColdSinan

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ColdStorm
Ynt: KARA IKSIR KASMA
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2015, Cumartesi - 18:51 »
doğru altın 2-1 civarında sondalardan gerçekten iyi kara iksir mevcut fakat bu köyler gercekten yüksek savunması th9-10 oluyor yanı th8 askerleriyle girilmicek düzeyde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bunun dışında dev-sihirbaz dev-okcu- goblin gibi basit ordularla kasabilirsin benim en çok kullandığım tip ise dev sihirbaz oluyordu :
18dev(5.sv)
2 sifaci (3.sv)
6 duvarcı
8 okçu ve
18 sihirbaz (5.sv)
3 şifa büyüsü (min.4.sv) ve
kalene takviye almana gerek yok böylelikle 1saat gibi sürelerle 1.8kk ve ustu kara iksir kasabilirsin

Kara iksir iyi insan gibidir ; zor bulunur.Bulursan da kaybetmemek için korumasını bileceksin...