Gönderen Konu: Clash Of Clans Hataları  (Okunma sayısı 3641 defa)

Çevrimdışı enesbaba0641

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Enes
Clash Of Clans Hataları
« : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 21:00 »
Arkadaşlar size bir takım hatalar söyleyeceğim bunlar bende mi oluyor bug mu hatamı söyleyin   

1.Bazen oyunda mesaj kutusunda 1 bildirim var tıklıyorum gitmiyor kapatıp açınca geçiyor bunun sebebi nedir ?       

2.Facebook'a bağlamıyor baglantı kesildiye basıyorum hiçbi şey olmuyor bide kendiliğinden bağlantıyıda kesiliyor.     

3.Birde 53 level çarım var ama 2 tane inşatçısı var oyuna yenidenmi başlayıp 3.İnsatçıyı alsam 4.clash of clansda mobil ödeme play storedede varmı Turkcell faturalandırma var ama ne işe yarıyor mu bilmiyorum   

5.Bazıları dekorasyonun veya 500 bin altınlık kafatasının çalı çırpı oranının artırdığını söylüyor ?

6.Bide ben tr bayrağı almıştim bayrak bakyım yok acaba ben mi sattım güncelleme falan mı geldi ?

7.Bide savaş olduğumuz klandan çıkdik tekrar girdik aynı klana yine savaşabilir miyiz ?

8.Klan savaşı cezası kaç gündür ?       

9.Klan savaşı cezası klanda olsak yada olmasak bile geçer mi ?                       

« Son Düzenleme: 16 Aralık 2014, Salı - 17:24 Gönderen: VİCTORY »

Çevrimdışı Kalelihan

• 44.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 29 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
    • Bazdboy Klanı
  • COC Nick : Savaş Kalelihan
  • Klanım : Badboyz|#URVUPVY
Ynt: Clash Of Clans Hataları
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 21:34 »
1-Şu gelen kutusu olayı bende de oluyor
2-Facebook sorununu ben yaşamıyorum ama forumda anladıgım kadarıyla yasayan çok kişi var.Hatta bu başlıkta konu açanlar var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
3-Onun dışında 8 aydır yaşadığım benimde bir problemim var=>En iyi oyuncularda yerel kısım çalışmıyor.Orayı o kadar cok merak edıyorumki arkadaşın teli alıyorum sürekli Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.Supercele mesaj attım ama bu kadar süre geçtiğine göre bana pek aldırmadı

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Brasco

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
  • COC Nick : AHMET
  • Klanım : DERGAH
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2014, Salı - 16:25 »
cevaplayabilceklerimi cevaplamaya çalışıcam
3-öyle bişe yapmana gerek yok görevlerle 4 e kadar çok rahat alınabiliyor
4-mobil ödeme olayını andoridde bilmem ama ios da yok
5-öyle bir şey yok
6-bayrak kendiliğinden kaybolmaz satmışsındır
7-evet savaşabilirsin
8-ceza klandan çıktıgın duruma bağlı yani çıktıgında kaç saat varsa o kadar cezan oluyo
digerlerini bilmiyorum anca bunları cevaplayabildim.

Çevrimdışı halileker2121

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 24 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
  • COC Nick : halileker2121
  • Klanım : BELAWELA
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2014, Salı - 17:11 »
9) Evet geçer . Başka soruların varsa cevaplayabilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Don't forget smile...
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2014, Salı - 17:26 »
Soru sorarken lütfen Türkçe kurallara bari uyunuz.Konu düzenlendi.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2014, Salı - 17:30 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar size bi takım hatalar söyliyeceğim b4unlar bendemi oluyo bug mu hatamı söleyin                                              1.bazen oyunda mesaj kutusunda 1 bildirim var tıklıyorum gitmiyor kapatıp açınca geçiyor bunun sebebi nedir ?                            2.facebooka bağlamıyor baglantı kesildiye basıyorum hiçbişey olmuyor bide kendiliğinden bağlantiyida kesiliyor                 3.birde 53 level çarım var ama 2 tane inşatcısı var oyuna yenidenmi başlayıp 3. Insatcıyi alsam                                                    4.clash of clansda mobil ödeme play storedede varmı turkcel faturalandırma var ama ne işe yarıyir bilmiyorum                          5.bazıları dekorasyonun veya 500 bin altınlık kafatasının çalı çırpi oranini artırdigini söylüyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap??                                   6.bide ben tr bayrağı almıştim bayrak bakyım yok acaba ben mi sattım güncelleme falanmı geldi                                 7.bide savaş olduğumuz klandan çıkdik tekrar girdik aynı klana yine savaşabilirmiyiz  8.klan savaşı cezası kaç gündür                      9.klan savaşı cezası klanda olsak yada olmasak bile geçermi                         

Merhaba !

1- Bu herkeste olan birşey bazen ufak tefek buglar oluşabiliyor.Oyunu oynamana Sıkıntı açmıyorsa problem yoktur.

2- Bağlantıyı kesmesinin sebebi şudur ; Oyun esnasında farklı ülkelere geçiş yapıyorsanız Supercell Bağlantılı Facebook hesabını disconnet eder. Google bağlantısı aktif kalır.

3- 53 level e kadar gelmişsin süreklı sıfırdan başlayıp ilerlemenın bir mantığı yok açıkcası.  Ufak paralar karşılğı 3. imşaatcıyı  alabilirsin.

4- Türkcell faturalandırma olayı şudur ; Türkcell A.Ş üzerinden sizin yerinize ödeme çıkartır Faturalı hatlarda Aynı faturaya ek olarak bu ücret faturaya yansıtılır. Kullananlar var fakat ne kadar sağlıklı bir bilgim yok .

5- Bu maddede acıkcası ne demek istediğini anlamış değilim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

6- Bayrak şuan benım köyümdede mevcut muhtemelen sen silmiş olabilirsin.

7-8  Savaş hakkın duruyor ise savaşabilirsin Fakat; Klandan cıkıp baska bır klana girdiğin zaman 24 saat bekleme süresi vardır ve savaşamazsın.

9- Ceza sadece  "A" klanından çıkıp "B" klanına geçersen işler tekrar eskı klana girersen bi cezası yoktur.

Cést

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: TReeArms (16 Aralık 2014, Salı - 22:47), VİCTORY (16 Aralık 2014, Salı - 17:44)

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2014, Salı - 17:44 »
Cest herşeyi üşenmeyip cevaplamış teşekkür ederiz.Yorum yapmadığı 5. sorunun cevabınıda ben vereyim.
Aksesuarları alınca daha sık çalı çırpı geliyor denmesi tamamen yanlış bir şey.Sana gelen çalı çırpılar oyundaki herkes gibi 6 veya 8  saatte bir geliyor(Tam hatırlayamadım şimdi).İstersen tüm aksesuarları al hiç bir farkı olmayacaktır.
Tüm sorular cevaplandığına göre başka soru yok ise sabah konu kilit.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı enesbaba0641

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Enes
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2014, Salı - 18:46 »
Bu turkcell faturalandırma avea ve Vodafonedada varmıdır bide geçen bi arkadaş tekrar paylaştı izleyen herkezde 1 kısmı dondu acaba güncellemeden hemen sonraydı ondanmı bide klan kalesindeki ganimetin yüzde kaçını alabiliyorlar bide köydeki ?

Çevrimdışı barbarooss

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • 2H
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 03:24 »
faceye baglanman icin direk iphone sa telefonun ayarlR kismindan face giris yapacaksin  öyle oluyor baglantin. diger sorulara ise arkadaslar netbicimde cvp vermis ilk sorun ise yakin zamanlarda saldiri yada msj aldiysa. clandan ,  dil degistirirsen gelir daima.

yazoo efuLim