Gönderen Konu: Clash of Clans en iyi hangi cihazda oynanır ? (2 Yıllık tecrübeme dayanaraktan)  (Okunma sayısı 5399 defa)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Tekrardan selamlar, hiç üşenmeyeceğim içimi uzun uzun dökeceğim sanırım. Forumu gerçekten özlediğimi hissettim ve epeyde uzun zaman oldu. Neden böyle bir konu açıyorum ? Canım sıkıldı, ve tespit yapma gereği duydum. Varsa vaktiniz okuyun ve görüşlerinizi paylaşın lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Öncelike küçükten büyüğe gidersek çok daha etkili olacaktır anlatım diye düşünüyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

*iOS olarak iPhone 4/4S-5/5S ya da Android olarak Samsung Galaxy S3 Mini vs gibi cihazlarda AKTİF bir şekilde oyununuzu oynuyorsanız, geçmiş olsun. Katarakt olma ihtimaliniz diğer insanlara oranla %40'a çıktı bile.

Avantajları: Var mı ki ? Savaşırken açısal körlük yetmezmiş gibi bir de mesaj gelmiyor mu? Çıldırırsın...

*Taşınabilir cihazlarda çap büyütelim ve tabletlere geçelim.
iOS olarak oynadığınız tablet iPad Mini olsa bile, Androidlerde Samsung TAB3 olsa bile (İnceleme yapan çocuk aklıma geldi, aksam aksam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap) gerek savaşırken gerek sohbet ederken devasa oyun keyfi yaşatıyor. Bence bu cihazlarda yapılan savaşlar bir telefon savaşına göre daha taktiksel oluyor.

Avantajları: Bütün köyü tek bir ekranda daha büyük boyutta görmeniz savaşta daha taktiksel saldırmaya olanak sağlıyor. Birde dikkatimi çekti ben bu cihazlarda iki parmak vs asker kullanımını daha çok gerçekleştiriyorum. Genel itibariyle saatlerce oynamayada gelmiyor, hemen %20 şarj kaldı uyarısı...

*Gelelim Emülatörlere, yani bilgisayardan oynama kısmına. Şu bilgisayarda yapacağım tek iş Clash of Clans oynamak olsa, biliyor musunuz en iyi bilgisayarda oynanır bu oyun derim. Varsa vaktiniz ve pcnizde herhangi bir kalibrasyon sorunu yoksa buradan oynamanız tavsiyemdir. Büyülerde keskin kullanımdan tut, askerleri düzenli ordu gibi yollamaya kadar çok etkili bir TOUCH sistemi sağlayabilir.

Avantajları: Fare. Aynen, bu sihirbaz parmağınızı bir fare halie dönüştürmüş ve buda adresine teslim dokunmak anlamına geliyor.

NOT: Klan savaşları için önermem çünkü burada büyüleri hızlı ya da çift parmak asker göndermek gibi işlemler gerekebiliyor.

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
Oyunu dışardayken İphone 4S le oynuyorum mecburen koca tabletle sokakta gezemem( 6 sı çıktı almak gerek nerde o para  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap) Neyse evdeyken kafamı koyuyorum yastığa alıyorum tableti oynuyorum.(Çok keyifli  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap) PC ye gelirsek başında oturuyon bi koltukta mahsursun ondan pek tercih etmiyom ama eğlenceli 1 defa denemistim.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Pcde nasıl oynarsınız bunu anlamıyorum.Dokunmatik olması lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Pcde nasıl oynarsınız bunu anlamıyorum.Dokunmatik olması lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dokunmatik laptoplarda var tam senlik Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı Kerdogan41

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : KilleR
  • Klanım : Brutal SQUAD
Kesinlikle gözü bozuyor ben gunde 4 saat aktiftim bunu 1 saate dusurdum

Çevrimdışı Xaiman

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : xai
  • Klanım : Heaven
34 Yasindayim Meslegim geregi surekli bilgisayar basindayim. (Webdizayn) Meslektas arkadaslar oyunu cok oynuyorlardi. stres sikinti atmak icin oyun birebir dediler.  sonra bi basladik telefon hasat oldu askeri kamb dolunca hurra oyuna daliyoruz.. Ayrica Oyun icin Tablet (lenevo) aldim 220 Franga telefondayken cok kasiyordu. takilma ve batarya sisdi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tabletin faydasi sarjin daha uzun sureli gitmesi klan savasinda koyun ortasina soyle bi tik atinca saldirabilecegin alan cok net bi sekilde gorebilmen koyde acik vs varsa bi okcu ile yoklama vs 4 ay gibi kisa surede koyu fulledim. suan 9 dayim butun duvarlar bitti silahlari gelistiriyorum telefonla oynarken musteri yada biri aradiginda yalan oluyordu saldiri Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Furkan üstad senin kadar Profosyonel degilim kendimce birseyler karalayayim dedim.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı barbarooss

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • 2H
bu oyunu pc de tablette ve telefonda oynayan biri olarak en iyisi tablet cunku pc cok iyi olsa bile emulator kısmî olarak zaman zaman kasma yaratiyor veya crash hatasi veriyor android telefonlar ise ram yada performans olarak seri yada yeterli degil. ios telefonlar ise oyunda cok iyi ama dediign gibi cok kucuk ve sarj sorunu var. fakat ios tablet iste o bambaska Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hem sarj hem kasma sifir tam oyun icin he nokta atisa gelirsek kullan kalem:) nolacak hem buyuyu nokta atis at hem diger parmaklarla asker yolla gitsin gerci ben hic kalem kullanmiyorum cunku zaten oyunda yeteri kadar tecrubeliysen buyuyu nereye attigini vs gayet iyi bilirsin

yazoo efuLim

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Uzay Altay
  • Klanım : EYÜP SULTAN
Ben oyunu tabletten oynuyorum ( aslında ıpad 2 diyelim şuna ) , öğrenciyim . Genelde sabahları 1saat oynuyorum ( 2 saldırı , ) ,
Akşam da 2,5 saat oynuyorum ( ödevlerden o kadar kalıyor ) .
Ona da 3. 5/2 = 7,5 saldırı yani 7 saldırı . Günde 9 saldırı yapıyorum . Genelde şarzım 3 günde 1 bitiyor , geceden fullüyorum . Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap o yüzden bence en iyisi tablet türü açık ara , hem rahat oynuyorsun , hem sohbet vs. Pratik . Hem de hızlı .

Saygılarımla.....

Foruma geri döndüm , artık akşamları düzenli olarak burda olmaya çalışacağım.

Çevrimdışı ali kaptan

• 23.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ali kaptan
Telefondan telefonada değişiyor , mesela bende Note 3 var ve rahatlıkla oynayabiliyorum . Ekran büyük olduğundan görüş açımda baya yüksek evimde tabletim olmasına rağmen (İpad 3) genellikle telefondan savaş yapıyorum. Arada sırada bir klan savası için tableti açmak durumunda kalıyorum . Bence kullanış ve taşıma bakımından en iyisi telefondur . Altını çizerekten BENCE diyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Keşke herşeyin sonu iyi olacak diyebilseydim sana... Olmayacak. Ama şuanı iyi kılabiliriz.
NİCK : Can Çalışır ™
LEVEL : 124
KLAN : BolPaçalılar
KUPA : 1900-2300
TH : 10

Çevrimdışı Kursat55

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Laedri
  • Klanım : F4CRY
İpadde akıyor resmen oyun. Telefon bilgisayarda da oynadım ama. Tablet en iyisi özellikle de İpadde.

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
34 Yasindayim Meslegim geregi surekli bilgisayar basindayim. (Webdizayn) Meslektas arkadaslar oyunu cok oynuyorlardi. stres sikinti atmak icin oyun birebir dediler.  sonra bi basladik telefon hasat oldu askeri kamb dolunca hurra oyuna daliyoruz.. Ayrica Oyun icin Tablet (lenevo) aldim 220 Franga telefondayken cok kasiyordu. takilma ve batarya sisdi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tabletin faydasi sarjin daha uzun sureli gitmesi klan savasinda koyun ortasina soyle bi tik atinca saldirabilecegin alan cok net bi sekilde gorebilmen koyde acik vs varsa bi okcu ile yoklama vs 4 ay gibi kisa surede koyu fulledim. suan 9 dayim butun duvarlar bitti silahlari gelistiriyorum telefonla oynarken musteri yada biri aradiginda yalan oluyordu saldiri Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Furkan üstad senin kadar Profosyonel degilim kendimce birseyler karalayayim dedim.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Est. Bizde profesyonel değiliz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gelgelelim oyuna telefonda başlayıp sonra tablete geçiliyorsa yok, daha bırakman zor oyunu. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Kaanmertcelik

• 64.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Kmc1992 size iyi oyunlar diler :))
  • 72 Mesajı Toplam
    96 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Kmc1992
  • Klanım : Kabasakal
PC de sadece muhabbet için girmeli bence saldırırken zor olur. Telefon pratik oluyor ama en güzel tabletle oluyor bu iş. Hem güzel görüyorsun hemde ince atışlar yapabiliyorsun.

Game canter hesabım: kmc1992
Herkesi kabul ediyorum.
Köyün son hali : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Xaiman

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : xai
  • Klanım : Heaven

Est. Bizde profesyonel değiliz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gelgelelim oyuna telefonda başlayıp sonra tablete geçiliyorsa yok, daha bırakman zor oyunu. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
aynen gelisdikce buyuk sikinti oluyor surekli duzen yapiyorsun ideal duzeni ve rakibine gore ideal asker hazirlamak buyuk sikinti.. 9 icin saglam duzen bulamadim bi sekilde 2 yildiz veriyoruz.. ha buarada gecen gece alman kanalini izliyordum prejeksiyon cihazindan oyunu nasil oynuyacagini anlatiyolardi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tv kanallari bile bu ise el atmis durumda..

Çevrimdışı femreyildiz

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • BEACH CLUB
  • 13 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bozkurt
  • Klanım : BEACH CLUB
samsung galaxy s3 ve pcde oynuyorum s3 de oynaması keyifli gerçekten pcdede kupa kasması çok rahat Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap telde oynarken sürekli telefonu uçuş modunu alıyorum arıyan vs. oluyor savaşlarım yalan oluyor daha önce çok başıma geldi arkadaş klan savaşındayken aradı askerleri vs. yarım atabildim meşgule attım aramayı oyundan çıkmıştı bile Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap