Gönderen Konu: Çift Hesap & Çift Wi-Fi  (Okunma sayısı 819 defa)

Çevrimdışı Acestor

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Olabildiğince sıradan
  • 20 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LaBB
  • Klanım : TÜRK GÜCÜ
Çift Hesap & Çift Wi-Fi
« : 26 Ocak 2015, Pazartesi - 22:18 »
Herkese selamlar,uzun zamandır düşünüyorum ve cevapları arıyorum fakat tatmin edici bir cevap bulamadım.

Genel kullandığım evde ki Wi-Fi'den bağlanıp oyunumu oynuyorum,bu oyunu oynayan arkadaşlarım da bağlanıyordu arada.Aynı şekilde bende misafirliğe gittiğimizde vs. Wi-Fi'den bağlanıp oyunumu oynuyorum.

Bu oyun kurallarına aykırı mıdır ? Bugün bu konu hakkında Yardım ve Destek'ten de ulaştım oyun yetkililerine fakat oradan cevap gelene kadar buradan da arkadaşlarımız yardımcı olur diye düşündüğüm için bu konuyu açtım.

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: Çift Hesap & Çift Wi-Fi
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2015, Pazartesi - 22:27 »
Farklı telefonların aynı Wifi'ye baǧlı olması ne zamandan beri suç sayılıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sorun olmaz,istersen aynı wifiden tüm site yararlansın oyun açısından sıkıntı çıkmaz.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Acestor

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Olabildiğince sıradan
  • 20 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2015, Pazartesi - 22:57 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Farklı telefonların aynı Wifi'ye baǧlı olması ne zamandan beri suç sayılıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sorun olmaz,istersen aynı wifiden tüm site yararlansın oyun açısından sıkıntı çıkmaz.

Aynı internet kullanılıyor ya multi hesap olarak geçeceğini ve yasaklanacağı konusunda kuşkum vardı,cevabınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı billycim

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 26 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bulent
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2015, Salı - 07:22 »

Aynı internet kullanılıyor ya multi hesap olarak geçeceğini ve yasaklanacağı konusunda kuşkum vardı,cevabınız için teşekkür ederim.

O dedigin olay Ogame gibi oyunlarda olur. Cunki iki hesabin kendi arasinda alisveris yapabilir v.s. Ama bu oyunda maden yardimi falan olmadigi icin sorun olmaz. Anca kendi aranda klan kurar asker atarsin o da sorun olmaz.

Alınmayacak Köy Yoktur. Göz korkutacak köy vardır.

Çevrimdışı Acestor

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Olabildiğince sıradan
  • 20 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2015, Pazartesi - 14:47 »
Yardım ve Destek'ten gereken cevabı aldım ve çift hesabın yasak olmadığını söylediler.

Not: Konuya uğrayacak arkadaşlar cevabını merak ediyor olabilir diye düşünerek bunu yazma gereği duydum.