Gönderen Konu: Arkadaşlar merhaba bi problemim var yardım edermisinz  (Okunma sayısı 1311 defa)

Çevrimdışı Helpmeplasee

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Arkadaşlar merhaba bi problemim var yardım edermisinz
« : 07 Ocak 2016, Perşembe - 03:39 »
Arkadaşlar benim köyüm hem ios da hem Android de ama Android de ki şifremi hatırlamıyorum sadece ios daha şifreye  sahibim google play hesabımın bağlantısını nasıl sildireblrm sadece iosdkı kalsın istiyorum tşk sizi seviyorum 

Çevrimdışı Helpmeplasee

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: Arkadaşlar merhaba bi problemim var yardım edermisinz
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2016, Perşembe - 13:29 »
Yokmu yardımcı olabilecek birileri?  Google play hesabım ile başladım General mobile discovery ile cihazimi servise gönderdim swap değişim oldu bende o aynı zamanda ios daki tabletim de oynuyordum ne olacak şimdi ben Android hesabımı nasıl iptal ederim? İos dan mesaj atsam olur mu süpercele

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2016, Pazar - 13:44 »
İos'a aktarırken bir cihaz bağla seçeneğinden yaptığınızı düşünüyorum başka yolu yok çünkü. Öyle yaptıysanız o gmailden zaten çıkmıştır oyun. Eğer bahsettiğiniz şey farklı ise android bir telefondan yada bluestacktan girin bakın köyünüze androidtede duruyormu. Sonrada deneyin ios tan açın androidtekini atacaktır büyük ihtimalle açılırsa. Böyle bir durumla karşılaşırsanız garanti olacak bir yöntem veriyim. ANDROİD te uygulama ayarlarından veriyi sil deyin. Oyuna girince baştan açılacak yukarıda zaten bir hesabım var seçeneğini seçmeden önce büyük ihtimalle size sorar gmail kendinizinkini seçin. yeni 1 level hesap üstüne yazılacaktır. mevcut bir köy bulundu derse yüklemeyin köyünüzü [ÖNEMLİ = OLAY BU RADDEYE KADAR GELİPTE BENİM DEDİKLERİMİ YAPARSANIZ HİÇ SANMIYORUM AMA İOSTAKİ HESABINIZ ZARAR GÖRMESİN] dediğimi yapıncada kontrol edin iostan girin oyununuza. İsterseniz bide gmail hesabınızı silin içiniz rahat etmezse. O eski telefonunuzda gmailden kaldırıldığı halde hala çerezlerden hesabınız açık kalırsa ( olayın bu kadar büyüyeceğini gerçekten hiç sanmıyorum ama her ihtimali göz önünde bulunduruyorum ) oyuna yeni güncelleme geldiğinde oyunu silip tekrar yükleme etkisi yapacağından giremeyecektir oyuna.

Eğer hala sıkıntınız varsa artık supercell e mesaj atın onlar yardımcı oluyor. Lütfen son durumunuzu bildirin elimizden geleni yaparız

Çevrimdışı yusuf.gvnl

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2016, Çarşamba - 19:46 »
şöyle bi durum var o oyunu gmailden silersen bi daha androite aktaramazsın. kod için süpercell e yazman gerekicek onuda vereceklerini sanmıyorum.

Cadı hayranı.