Gönderen Konu: XModegame Kullanımı ve Cezası  (Okunma sayısı 16612 defa)

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
XModegame Kullanımı ve Cezası
« : 12 Aralık 2014, Cuma - 12:12 »
Merhaba !

Arkadaşlar bilindiği üzre XModegame adlı program Oyun içindeki açık kodları Telefona Admin (Root,JB) Yetkilerini vererek kullanıma açan bir programdır. Bir çok kişinin bu yazıyı okurken  XMODE kullanımını anlatacağım merakıyla okumasınıda istemiyorum . Açıkça tarafımı bildirim Xmodegame vs. Programların kullanımlarından sorunlarına kadar A dan Z ye kadar bilgim var Fakat Oyunun Gidişatı ve ilerisi için sizlere bunları ne anlatıcam nede sorularınızı cevaplıcam. Bu oyunda emek veren bi cok insan varken kolay yoldan Usulsuzce  Gelişen insanlarada karşıyım.

Size Biraz Xmode kullananlar hakkında Yapılan yaptırımlardan bahsediyim Bir çok kişi hesabını kaybetti Sizde bunlardan biri olmayın diye Uğraşıyoruz.

Bu hafta içinde yapılan incelemeler sonucunda hesaplarında kendilerine oyun içerisinde haksız avantaj sağlayacak ve diğer oyuncuların deneyimini olumsuz etkileyecek 3. parti yazılım kullandığı tespit edilen kişilere uzaklaştırma cezası uygulanmıştır.
Bu gibi davranışlar Clash Of Clans'ın rekabetçi doğasına ve oyun ruhuna aykırıdır. Bunun yanında, oyuna kayıt olurken kabul edilen Kullanım Şartları'nın açıkça belirttiği şekilde: (J. Maddesi “Modlar”, “hackler”, “hileler”, “scriptler”, “botlar”, “hile dosyaları” ve/veya otomasyon programları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, Yazılımla herhangi bir şekilde etkileşime giren yetkisiz üçüncü taraf programlarının veya Yazılım ve Riot arasındaki herhangi bir iletişimi engelleyen, taklit eden veya yönünü değiştiren veya Oyun hakkındaki bilgileri kaydetmek için Oyun tarafından kullanılan bellek alanlarını okuyarak Oyun hakkında bilgi toplayan üçüncü taraf programlarının kullanımı kesinlikle kural dışıdır.
Uygulanan yaptırımın kaldırılması veya süresinin azaltılması mümkün değildir. Ceza bitiminde, 3. parti yazılım kullanmaya devam eden oyunculara uygulanacak yaptırım giderek ağırlaşacaktır.

Biraz daha Basit Anlatım Yapmak gerekirse ;

Hesap sahibi ile oyun arasında bir arayüz oluşturan programların kullanımı yasaktır. Aynı şekilde, başka oyunculara ya da gruplara karşı avantaj sağlamak için otomatik olarak bilgi toplayan her türlü program da yasaktır.

Şunlar için de geçerlidir:
Botlar
Makrolar
Otomatik ada ve şehir dizinleri

Umarım bunları okuduktan sonra kafanızda birazda olsa bişeyleri değiştirebilmişimdir. Unutmayın ki Bu yazıyı Hazırlamamdaki amaç Sadece emeklerinizin değerini anlatmaktır.

Cést

« Son Düzenleme: 24 Aralık 2014, Çarşamba - 14:00 Gönderen: Cest »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen 7 Kullanıcı: Hiatus_ (19 Şubat 2016, Cuma - 15:29), wasar (02 Temmuz 2015, Perşembe - 10:46), Admin (11 Mayıs 2015, Pazartesi - 14:42), murat akın (24 Şubat 2015, Salı - 00:32), lordozan (04 Ocak 2015, Pazar - 14:37), omka (30 Aralık 2014, Salı - 12:29), olimberax (26 Aralık 2014, Cuma - 23:43)

Çevrimdışı Orhan1

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 42 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : orhan1
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: XModegame Kullanımı ve Cezası
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 12:41 »
1 yıldan fazla bu oyuna emek veren biri olarak yazdıklarınızın çoğuna katılıyorum. Ama şunu belirtmeliyim ki. Bu uygulama kesinlikle gelişimi hızlandırıcı bir program değildir. Klan savaşlarında yapılmayı düşünülen savaşın tekrar tekrar prova edilmesi tabi ki bir haksızlık olarak düşünülebilir. Bunun dışında işe yarayan yada yaramayan kayda değer bir özelliği yoktur. Konu ile ilgili özelden msj atmamanızı da rica ederim.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 14:02 »
+ Olarak köy aramak yerine hızlı bir şekilde karşınıza istediğiniz miktarda altın iksir ve karaiksir çıkarıyor bir bakıma tabiki haksızlık ama kullanan çok sayıda oyuncu var

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı Orhan1

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 42 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 14:30 »
+ Olarak köy aramak yerine hızlı bir şekilde karşınıza istediğiniz miktarda altın iksir ve karaiksir çıkarıyor bir bakıma tabiki haksızlık ama kullanan çok sayıda oyuncu var
o oyle deıl. mesela sunu yapıyor normalde sıze 50 koy sonra 200k çıkacak ya onun yaptığı sey 50 defa hızlı hızlı ılerı demek. Yani 10 lvl senız 50k altınınız gıdıyor sadece belkı sarjdan tasarruf edıyorsunuz. ama o 50 koyu dolaşırken kaçırmamanız gerekenlerı de kaçırıyorsunuz yanı pek kullanmaya değer bısey deıl. 50 koyude bıranda gecmıyor sadece koyu göstermeden bır daha ileri yanı hep bulutları goruyorsunuz.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 16:47 »
Onu eklemeyi unutmuşum demek istediğim oydu ama xmod ile kısa sürede sağlam hesap dizen tanıdıklarım var 10.sv duvar +20 hero 3-4 ayda

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı Orhan1

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 42 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 17:30 »
Onu eklemeyi unutmuşum demek istediğim oydu ama xmod ile kısa sürede sağlam hesap dizen tanıdıklarım var 10.sv duvar +20 hero 3-4 ayda
Ya konuyi daha fazla uzatmak istemem ama o dedigin imkansiz. Tek bir birimi 0 dan max yapma nerdeyse 2-3 ay. 5 isciyle okadar birimi sinirsiz ganimetin olsa bile yetistiremezsin. Tasla yapmistir o arkadasin. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 17:39 »
Ya konuyi daha fazla uzatmak istemem ama o dedigin imkansiz. Tek bir birimi 0 dan max yapma nerdeyse 2-3 ay. 5 isciyle okadar birimi sinirsiz ganimetin olsa bile yetistiremezsin. Tasla yapmistir o arkadasin. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merhaba !

Arkadaşlar konuyu içerden biri olarak Kurmay beyin isteği olarak sizle paylaştım. Bilgilendirme amaçlı bir yazı olmakla beraber Konu TARTIŞMAYA kapalıdır.

Bunlar oyunun kuralları isteyen uyar isteyen uymaz tamamen sizin seçiminiz.

Şunuda ekliyim ;

1. Sefer yakalandığınızda 1 Ay ban Yersiniz
2. Sefer Yakalandıgınız  Hesabınız Silinir ve Mail adresi SüperCell'de Kara listeye alınarak Süpercell Şirketine ayit hiç bir oyundan hesap açamazsınız.

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Orhan1 (14 Aralık 2014, Pazar - 12:49)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 18:03 »

Merhaba !

Arkadaşlar konuyu içerden biri olarak Kurmay beyin isteği olarak sizle paylaştım. Bilgilendirme amaçlı bir yazı olmakla beraber Konu TARTIŞMAYA kapalıdır.

Bunlar oyunun kuralları isteyen uyar isteyen uymaz tamamen sizin seçiminiz.

Şunuda ekliyim ;

1. Sefer yakalandığınızda 1 Ay ban Yersiniz
2. Sefer Yakalandıgınız  Hesabınız Silinir ve Mail adresi SüperCell'de Kara listeye alınarak Süpercell Şirketine ayit hiç bir oyundan hesap açamazsınız.

Yok sayın modum tartışma yok bu tufaya bende düşüyodum jb atmaya hazırdım aksilik oldu sonra oyun sonuçta zevkine oynuyoruz ne gerek var dedim .

O konuya gelim açık olarak , köyü th9 şuan ama savunması çoook geri ve aynı şekilde madenler vs. vs. th8 de bir süre kaldı barbar 10 yaptı durmadan th9 çıktı şuan en az 80-90 10.sv duvarı var gerisi 8-9  heroları 21-21 günde 110.000 karaiksir kasdığı oluyor. Açıkçası ben 10 aydır oynuyorum daha herolar 19-17 fakat askerleri vs.  geride arkadaşın golem felan seviyesi amacı hero 30 dan sonra yükseltmek asker açıkcası imreniyosun , 10 aydır durmadan oynadığım halde duvarı herosu benden daha iyi

Ey Türk Gençliği!

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Orhan1 (14 Aralık 2014, Pazar - 12:50)

Çevrimdışı Orhan1

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 42 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2014, Pazar - 12:55 »
Eyw. Kardesim ben yanlis anladim. Zaten bu oyunun hilesi ciksa yada kullansam eminim ki oyunu birakirdim. 1 sndir iscilerimi araliksiz somurmusum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bukadar emek vermisim. Hic isime gelmez di. Bide su duvar isini iksirle yukseltme isi kisatlandigindan ayrica memnun oldum. Daha once yapanlara haksizlik gibiydi.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2014, Pazar - 20:17 »
8.sv duvardan sonrası için gelmesi iyi oldu ben köy binası 8 de iken duvarlarımı altın ile full 8 yapıyosam herkez uğraşmalı emek vermeyene ekmek yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 08:48 »
Xmodegame candır ya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Anıl ben üşendiǧim için duvar kasmıyordum iksir olayı olunca duvarları 8 yaptım,şimdide 9 kasmaya başladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2014, Çarşamba - 08:50 Gönderen: VİCTORY »

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı by_r

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans-PHaselis
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : By_R
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 12:18 »
8-9 aydr kullanıyorum hiçbir şey olmuyor zamanı olmayan insanlar icin harika sadece ganimeti gördüğünde gir cık sesli uyarı veriyor harika birşey...

Unutulmuş yaralarıma tuzdur adın...

By_R

by_r 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: VİCTORY (17 Aralık 2014, Çarşamba - 12:54)

Çevrimdışı Makavelii

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 23:58 »
x mode bluestacks da kullanılırmı ?

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #13 : 18 Aralık 2014, Perşembe - 07:12 »
Kullanılır,ama konu zararlarını anlatmak için açılmıs bizde teşvik ediyoruz ha Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

VİCTORY 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: hacu (04 Ocak 2015, Pazar - 21:28), Protoculture (19 Aralık 2014, Cuma - 11:41)

Çevrimdışı Makavelii

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2014, Perşembe - 10:01 »
nasıl kullanılır özelden anlatabilirmisin ?

Makavelii 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hacu (04 Ocak 2015, Pazar - 21:28)