Gönderen Konu: XGameMode Arkadaşlar Yorum  (Okunma sayısı 2177 defa)

Çevrimdışı 19Bugra19

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • COC Nick : -Bugra99-
  • Klanım : ÖNCE DOSTLUK
XGameMode Arkadaşlar Yorum
« : 05 Kasım 2014, Çarşamba - 10:15 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar Jailbreaklı Apple larda oluyor  Altın Bulma veya Simile atak yapma Falan O işlere yarıyor ama Ban Alma İhtimali Ne Kadar arkadaşlar

Çevrimdışı hikmetim

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : hikmetim
  • Klanım : ottomans
Ynt: XGameMode Arkadaşlar Yorum
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2014, Çarşamba - 10:30 »
Ben 6 aydır kullanıyorum herhangi birley olmadı.otomatik arama yani altın iksir kara iksir ve kupa köy binasına göre arama yapıyor.ben imodgame kullanıyorum.bence hile değil.tek artısı klan savaşlarında ve intikamlarda sanal saldırı yapıp rakibin kalesinde ne var ve ya bombalar tuzaklar ve teslaların yerini öğrenebilşyorsunuz.

Çevrimdışı 19Bugra19

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
  • COC Nick : -Bugra99-
  • Klanım : ÖNCE DOSTLUK
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2014, Çarşamba - 11:05 »
Hocam otomatik aramayı ne sıklıkla yapıyorsun asıl risk o olmasın Ondan korkuylrum 3-4 defa yaptım çok süper Buluyor kendisi Ama ban İhtimalinden korkuyorum 107 sev hesap Sen Hangi sıklıkla yapıyorsun

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2014, Cuma - 11:37 »
Merhaba !

Bu hafta içinde yapılan incelemeler sonucunda hesaplarında kendilerine oyun içerisinde haksız avantaj sağlayacak ve diğer oyuncuların deneyimini olumsuz etkileyecek 3. parti yazılım kullandığı tespit edilen kişilere uzaklaştırma cezası uygulanmıştır.
Bu gibi davranışlar Clash Of Clans'ın rekabetçi doğasına ve oyun ruhuna aykırıdır. Bunun yanında, oyuna kayıt olurken kabul edilen Kullanım Şartları'nın açıkça belirttiği şekilde: (J. Maddesi “Modlar”, “hackler”, “hileler”, “scriptler”, “botlar”, “hile dosyaları” ve/veya otomasyon programları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, Yazılımla herhangi bir şekilde etkileşime giren yetkisiz üçüncü taraf programlarının veya Yazılım ve Riot arasındaki herhangi bir iletişimi engelleyen, taklit eden veya yönünü değiştiren veya Oyun hakkındaki bilgileri kaydetmek için Oyun tarafından kullanılan bellek alanlarını okuyarak Oyun hakkında bilgi toplayan üçüncü taraf programlarının kullanımı kesinlikle kural dışıdır.
Uygulanan yaptırımın kaldırılması veya süresinin azaltılması mümkün değildir. Ceza bitiminde, 3. parti yazılım kullanmaya devam eden oyunculara uygulanacak yaptırım giderek ağırlaşacaktır.

Cést

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap