Gönderen Konu: X Mode Sorunu ( Güncelleme sonrası Artık Çalışmıyor Nasıl Çalışır ? Yardım ? )  (Okunma sayısı 1639 defa)

Çevrimdışı talga_pektas

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TOLGA
  • Klanım : TÜRK
Arkadaslar mayıs 2014 ayı içinde gelen son güncelleme ile x mode artik calismiyor. Bazı arkadaslar çalıştırdı fakat bu seferde simulasyon saldırısı yapmıyor. Araştırdım fakat bulamadım. Yardimci olabilecek arkadas varsa cevap verirse sevinirim.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
son güncellemeyle x-mode ve birçok program erişimi kısıtlandı ve engellendi bildiğiniz üzere 3.parti programların kullanımı yasak dikkat etmenizi öneririm ilk sefer 31 gün sonrasında sınırsız banlanma riski bulunmaktadır.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uzaya (16 Mayıs 2015, Cumartesi - 19:46)

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bayex
  • Klanım : ÇILGIN TÜRKLER
supercel  /// x mode savasında sanırım supersel arkası arkasına yapılan guncellemeler ıle one gectı .. gercı x mode de sımılasyon ıcın artık hazır asker vs gereksız mıs  orduyu ıstedıgın gıbı hazırlama gıbı  ılaveler de yapılsada  artık cop olma yolunda gıbı .. 

klan ID si :#YYCRG80C

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
supercel  /// x mode savasında sanırım supersel arkası arkasına yapılan guncellemeler ıle one gectı .. gercı x mode de sımılasyon ıcın artık hazır asker vs gereksız mıs  orduyu ıstedıgın gıbı hazırlama gıbı  ılaveler de yapılsada  artık cop olma yolunda gıbı ..
Geç bile kalınmış bir önlem aslında.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.