Gönderen Konu: son savaşlarım oyundan cıkıp girmeden gözükmüyor  (Okunma sayısı 1163 defa)

Çevrimdışı scarface--

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Apokalypto
  • Klanım : Korgem Platinum
son savaşlarım oyundan cıkıp girmeden gözükmüyor
« : 03 Aralık 2014, Çarşamba - 21:57 »
merhaba arkadaşlar benim bir sorunum war. ben 1 senedir oynuyorum bu oyunu ama savaş tekrarlarımı dil değiştirmeden veya oyundan çıkıp girmeden göremiyorum. android telefonda da ipadtede durum aynı. ipad ve android telefonumdan başka hesap denediğimde o köylerde sawas sonrası tekrarı paylasa biliyorum. cevap verirseniz ve yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: son savaşlarım oyundan cıkıp girmeden gözükmüyor
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2014, Cuma - 15:57 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
merhaba arkadaşlar benim bir sorunum war. ben 1 senedir oynuyorum bu oyunu ama savaş tekrarlarımı dil değiştirmeden veya oyundan çıkıp girmeden göremiyorum. android telefonda da ipadtede durum aynı. ipad ve android telefonumdan başka hesap denediğimde o köylerde sawas sonrası tekrarı paylasa biliyorum. cevap verirseniz ve yardımcı olursanız sevinirim.

senin köye lanet büyüsü atmışlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

supercell destek hattına mail atın.

Çevrimdışı scarface--

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2014, Cuma - 19:27 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olabilir .. bi o buyuyu yememistim zati Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap cevabin icin tesekkurler mail atip sonucu buraya yazarim belki faydasi dokunur. Once nerden ve nasil atildigini bi forumdan kurcaliyayim cunku ilk olcak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2014, Cuma - 22:00 »
Hahhaha uff emrah abi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı scarface--

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2014, Perşembe - 21:14 »
yardım ve destek bölümünden irtibata geçtim benden resimli anlatım istediler. tek tek resimlerle güzel bi şekilde tarif ettim. bana bazen replaylerin geç yüklenmesi olabiliyor dedi sen fark etmeden düzelteceğiz dediler. bende dedim neden sadece bende neden oluyor bi senedir oynuyorum kimsede olmuyor diye. beklemedeyim velhasıl Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap saçma bi konu olabilir ama bakalım nasıl çözecekler sözde diğer güncellemede halledeceklermiş. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bu arada Türkçe destek veriyolarmıs kimileri Türkçe hariç belli dillerde destek verdiğini yazıyolardı.