Gönderen Konu: LÜTFEN YARDIM !  (Okunma sayısı 979 defa)

Çevrimdışı Peniattttt

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Adsafgsgwer
  • Klanım : asdqfgqeasd
LÜTFEN YARDIM !
« : 10 Nisan 2016, Pazar - 15:16 »
ARKADAŞLAR 119 LEVEL HESABIM GMAİL ÜZERİNE BAĞLI DÜN AKŞAM 61 LEVEL KÖYÜME GİRİP TEKRAR 119 A GİRMEK İÇİN TIKLADIĞIMDA GİRMEDİ BİR KAÇ DEFA DENEDİM GİRMEDİ OYUNU SİLİP YÜKLEDİM VE GMAİLİM 0 LEVEL ÜZERİNDEN BAŞLADI 119 LEVEL KÖYÜME NE OLDU LÜTFEN YARDIM ?

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ynt: LÜTFEN YARDIM !
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2016, Pazar - 15:55 »
Öncelikle ne olduda 119 level köyünüze giremediniz bu hesaba başka biri mi bağlanıyor dedi yoksa google play bağlantısı kırmızıda mı kaldı. Hesap değiştirememek son güncellemeden sonra olası bir sorun haline geldi. Ancak sizin yaptığınız oyunu silip tekrar yükledikten sonra oyun açılır açılmaz gmail sormuştur be kendi gmailini seçtiniz. YANLIŞ ARKADAŞLAR BİRAZ ZAMAN GEÇİNCE SAĞ ÜSTTE ''ZATEN BİR HESABIM VAR'' DEDİĞİ ZAMAN YAPMALISINIZ. AKSİ HALE 1LW HESAP ÜSTÜNE YAZILIYOR'' supercelle mesaj atın onlar size yardımcı olur. 1Lw köyünüz üzerinde oyuna girin > ayarlar > yardım destek > popüler konular > bizimle iletişime geçmek > bu bilgi size yardımcı oldumu ''HAYIR'' ve mesajınızı yazabilirsiniz. Şöyle yazın :

Merhabalar. ''___'' adlı hesabıma geçiş yapamadım ve oyunu silip tekrar yükledim. Ancak oyun açılır açılmaz bana gmail sordu ve kendi gmailimi seçince 1lw hesap gmailimin üstüne yazıldı. Bana yardımcı olurmusunuz.

Bu mesajı gönderin gmailinizi de yazın belirtilen yere. Ardından

Köyünüzün adı
Belediye Seviyesi
Köyünüzü leveli
TP Seviyesi (oyuna giremediğiniz için bakamazsınız diye biliyorum. TP Seviyesi : koyun ve oyuna giremediğim için malesef bilmiyorum yazın yapıcak birşey yok. biliyorsanız yazın)
Bulunduğunuz klanın adı:
Oyuna hangi ülke ve şehirde başladığınız
Oyuna NE ZAMAN BAŞLADIĞINIZ. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
VE EN ÖNEMLİ NOKTA daha önce taş aldıysanız gmail üzerindeki dekontun ss'ini alın. Mesajınızı yazınca supercelle bu ss'i gönderin. Taş almadıysanız belirtin.

Eğer yan hesabınız aynı klandaysa DEDİKLERİMİ DİKKATLİCE YAPIN. Telefonda ayarlar > uygulama ayarları > Veriyi sil > Oyuna girin > ''İLK SORDUĞUNDA SAKIN GMAİL SEÇMEYİN SONRA ZATEN BİR HESABIM VAR DEDİĞİNDE SEÇİN'' ve yan hesanınıza girdiniz. klandan asıl hesabınıza gelin orda profiline bakabilirsiniz. Yada bu hesap kurtarma sürecinde level atlarsa ve bu soru supercell tarafından tekrar size sorulursa illaki yardımcı olur diye düşünüyorum.

Hesabınız geri alabilirsiniz supercell ekibi gerçekten çok yardımcı oluyor. Her adımınız sorabilirsiniz elimden geleni yaparım daima mesajları kontrol ediyorum . Son durumuzu lütfen yazın Saygılarımla