Gönderen Konu: leveli yüksek oyunculardan saldırı alıyorum  (Okunma sayısı 1834 defa)

Çevrimdışı ozkancakir44

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ozyy
  • Klanım : besiktas jk
leveli yüksek oyunculardan saldırı alıyorum
« : 03 Kasım 2013, Pazar - 14:57 »
benim levelim 25 saldırı aldıgım kişinin leveli 44 devamlı bu tarzda saldırı alıyorum bu nasıl bi kıyaslama anlamış degilim benden 20 level üstün birini nasıl yenebilirimki, oyun neye göre eşleştirme yapıyor. Ayrıca ben saldır dediğimdede level olarak benden cok güçlü kişileri denk getiriyo benimde tabi maça yemiyo:)) arkdaşlar bilgisi olan varsa bi zahmet yorumlarınızı alabilirmiyim...

Çevrimdışı beastmaster

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ismail
  • Klanım : 1923TÜRK-1923TÜRK5
Ynt: leveli yüksek oyunculardan saldırı alıyorum
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2013, Pazar - 15:22 »
Oyunda seviyenin eşleştiğin rakiplerle herhangi bir ilgisi bulunmuyor. Her seviyeden rakiplerle eşleşebilmek mümkün oyunda. Oyunun en başındayken en üst seviyelerle eşleşmek de mümkün tam tersine. Eşleştiğin rakipler kupa sayısıyla orantılı oluyor. Genel olarak kupaları birbirine denk olan oyuncuları birbiriyle eşleştiriyor oyun ve bu sayede istediğimiz seviyedeki oyuncularla eşleşmeleri bir nebze de olsa kendimizin ayarlamasına izin veriyor oyun.

Eşleşmelerde iki önemli kriter mevcut. Birincisi yukarıda söylediğim gibi eşleşmeler kupa sayılarıyla orantılı olarak yapılıyor. Bir de bu eşleşmelerde elde edilecek ganimet oranları var. Bu da seviye veya kupa değil de köy seviyenle alakalı. Yani köy seviyenden ne kadar yüksek köylerden saldırı alırsan o kadar az ganimet kaybedersin. Aynı şekilde sen de ne kadar kendinden yüksek seviyedekilere saldırırsan alacağın gaimet o kadar yüksek olur. Bu da rakipler arasındaki dengeyi korumayı sağlıyor bir bakıma.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Aklında bir soru kalırsa yine sorabilirsin.

beastmaster 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: TReeArms (03 Kasım 2013, Pazar - 21:58), FurkanCeylaan (03 Kasım 2013, Pazar - 16:13)