Gönderen Konu: köy düzenleme programı  (Okunma sayısı 25702 defa)

Çevrimdışı cesar91

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
köy düzenleme programı
« : 03 Aralık 2014, Çarşamba - 14:27 »
öncelikle merhaba arkadaşlar.Uzun süre bu oyunun köy düzenleme  gibi programını aradım.aradığım program hack,hile değil.tamamen offline bi program.mesala köyü düzenliyorum askerleri belirliyorum ve savaş yapıyorum.age of empire'daki training özelliği gibi.böyle bir program varsa söylerseniz çok memnun olurum.şimdiden cevaplar için teşekkürler

cesar91 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: ARES35 (16 Ocak 2017, Pazartesi - 21:04), shoter1071 (02 Aralık 2015, Çarşamba - 22:18), axmed347 (18 Ekim 2015, Pazar - 00:32), furkandıroo (18 Haziran 2015, Perşembe - 00:16)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: köy düzenleme programı
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2014, Cuma - 15:56 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
öncelikle merhaba arkadaşlar.Uzun süre bu oyunun köy düzenleme  gibi programını aradım.aradığım program hack,hile değil.tamamen offline bi program.mesala köyü düzenliyorum askerleri belirliyorum ve savaş yapıyorum.age of empire'daki training özelliği gibi.böyle bir program varsa söylerseniz çok memnun olurum.şimdiden cevaplar için teşekkürler

yok..

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ARES35 (16 Ocak 2017, Pazartesi - 21:04)

Çevrimdışı Mohikan159

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : No3
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2014, Çarşamba - 19:01 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
bu konuda yardımı dokunur mu bilmem ama Clash Of Clans Map diye bir program var storeda. programın içeriğinden bahsedicek olursak ; k.b seviyeni belirliyorsun .. ardından ;
1 : Ganimet koruma
2 : Kupa koruma
3 : Her ikisini birden koruma
 diye 3 seçenekten birini belirliyorsun. sana etkili köy düzenlerini gösteriyor.
 ,Denemeni tavsiye ederim ..

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
Tekdirden anlamayanın hakkı kötektir...!

Mohikan159 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: EmiR32 (09 Mart 2016, Çarşamba - 13:58), Leesin (02 Ocak 2016, Cumartesi - 20:49), bisqchick (14 Mayıs 2015, Perşembe - 00:15), pavlov92 (14 Nisan 2015, Salı - 15:13)

Çevrimdışı 1.BÖLÜK

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : 1.BÖLÜK
  • Klanım : Bursalı
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2015, Çarşamba - 19:10 »
yeni geldimde indirme link nerede  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap