Gönderen Konu: hesap cakısma sorununun cozumu burda  (Okunma sayısı 1405 defa)

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
hesap cakısma sorununun cozumu burda
« : 06 Ağustos 2014, Çarşamba - 10:54 »
arkadaslar hepinize oncelikle iyi oyunlar.Bu olay benim basımada geldi.Şimdi google+ hesabınızla oyuna giriş yaptınız.Sonra onun şifresini unuttunuz.Yeniden gmail acıp oyuna baglandınız.Sonra size cakısma sorunu uyarı geldi.İlk yapacagınız daha fazla hesapla baglanmamak.Yoksa tek tek onları bulmak sorun olur.İlk hesabınızın şifresini bulmaya calısın(gizli yanıt telefon no vs.)Bulduktan sonra ilk hesabınız veya ondan sonra actıgınız tek hesap ikisinden birinin baglantısını kesin.bilgisayardan gmail ayarlar>baglı uygulamalar>clash of clans baglantıyı kesin.Ya ilk hesaptan yada sonraki hesaptan ondan sonra tek hesapla baglanın.Sorun cozulmus olacaktır.İyi oyunlar

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: hesap cakısma sorununun cozumu burda
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 08:44 »
Zaten oyunu birden fazla hesaba bağla ilerde içinden çıkılmaz bir hal alır. Şifreyi supercelle mail atarakta ögrenme imkanımız var, helede taş almışsak ve alım dekontunuda ibraz edebiliyorsak hemen yardımcı oluyorlar. Vesselam

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sametDOGAN (07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:01)

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:02 »
ben öyle yaptım işte sonra tekrardan hesap acmak zorunda kaldım suanda aynı seviyeye geldim ama bosuna zaman kaybı iste

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

sametDOGAN 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:03)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2014, Perşembe - 14:03 »
Aynen öyle kardeşim, neyse hayırlısı olsun artık. vesselam