Gönderen Konu: hesap aktarma  (Okunma sayısı 11568 defa)

Çevrimdışı skamer

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : lycan2626
  • Klanım : scirocco
hesap aktarma
« : 17 Mayıs 2013, Cuma - 13:20 »
Arkadaşlar daha önce ipod da bu oyunu oynuyordum şimdi telefon aldım telefona aktarma yapamıyorum. telefonda oyun yeniden başladı. ama gamecenter benim yeni açılan hesabımı hafızasına aldı. şimdi ipod da ki oyunumu açınca 2. seviyeli köy binalı hesabınız var onu yüklemek istermisiniz diyor bu sorunu nasıl aşabilirim.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: hesap aktarma
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2013, Cuma - 13:39 »
şurayı kontrol edip duruma göre geri dönebilirsiniz
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skamer

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : lycan2626
  • Klanım : scirocco
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2013, Cuma - 20:38 »
admin ilk başta çok cabuk cevap verdiğin için çok teşekkür ederim şimdi ben dediğini yaptım yeni gamecenter üyeliği aldım şimdi ipodda gamecenter hesabında oyunu oyna dediğim zaman yüksek levelli köyümü açıyor ama aşağıdaki gibi bir uyarı gelmedi. şimdi telefonda yeni açtığım gamecenter ıd si ile açtımmı yüklenirmi?

Not : Silinecek Köy Bir Game Center Hesabıma Yüklüyse Tekrar Giriş Yaparak O Köye Geri Dönülebilir.Eğer Game Center'a Kayıtlı Değilse Lütfen Yeni Game Center İle Oturum Açınız.Oyunun Açtıktan sonra size o game center hesabına köyü yüklemeniz sorulduğunda evet 'e işaretlerseniz o hesaba yüklenecektir.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2013, Cumartesi - 13:29 »
Açmak istediğiniz köyün game center hesabı ile oturum açtıktan sonra oyunu açınız.biraz bekledikten sonra karşınızla gelen ekrana "onayla" yazarak köyü yükleyebilirsiniz .

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: manda13 (31 Ocak 2014, Cuma - 17:00)

Çevrimdışı killeci_emre

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : yunemka61
  • Klanım : konya çvk
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 16:56 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
admin ilk başta çok cabuk cevap verdiğin için çok teşekkür ederim şimdi ben dediğini yaptım yeni gamecenter üyeliği aldım şimdi ipodda gamecenter hesabında oyunu oyna dediğim zaman yüksek levelli köyümü açıyor ama aşağıdaki gibi bir uyarı gelmedi. şimdi telefonda yeni açtığım gamecenter ıd si ile açtımmı yüklenirmi?

Not : Silinecek Köy Bir Game Center Hesabıma Yüklüyse Tekrar Giriş Yaparak O Köye Geri Dönülebilir.Eğer Game Center'a Kayıtlı Değilse Lütfen Yeni Game Center İle Oturum Açınız.Oyunun Açtıktan sonra size o game center hesabına köyü yüklemeniz sorulduğunda evet 'e işaretlerseniz o hesaba yüklenecektir.

o soru benim karsıma cıkmıyor neden Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2014, Perşembe - 14:36 »
daha önce çıktığında hayır dediysen resetleyene kadar çıkmaz.