Gönderen Konu: Ganimet Sıkıntısı  (Okunma sayısı 4037 defa)

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: Ganimet Sıkıntısı
« Yanıtla #15 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 11:54 »
Hayır Tr deyim.200-300 topladım sabah.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı musdii

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : sorguc
  • Klanım : Türkvatansever
« Yanıtla #16 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 14:06 »
Bence gereksiz konusmussun sen once ganimet ile ilgili gelen guncellemeyi bi arastiriver ganimet oranlarinin neden düştüğünü anlarsin mail konusu demissin bence herkez sikayetini belirmeli ki eski duzene dondursunler oyunun eski nesesi kalmadi.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yeni güncelleme sonrası herkes biriktirdiği madenlerle yeni birimleri ve askerleri bastı ve güncelleme heyecanıyla herkes daha çok online oluyor, bu yüzden güncelleme sonrası bu tip ganimet yokluğu gayet doğal bir şey, supercell e mail atma işine gelince, bunu pek anlayamafım, ne yapacaklar sence, herkesin depolarınımı dolduracaklar mesela, bence bu tamamen online oyuncu sayısıyla ve bunların elindeki madenlerle ilgili bir durum diye düşünüyorum

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #17 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 14:17 »
Bence gereksiz konusmussun sen once ganimet ile ilgili gelen guncellemeyi bi arastiriver ganimet oranlarinin neden düştüğünü anlarsin mail konusu demissin bence herkez sikayetini belirmeli ki eski duzene dondursunler oyunun eski nesesi kalmadi.
Yeni güncelleme sonrası herkes biriktirdiği madenlerle yeni birimleri ve askerleri bastı ve güncelleme heyecanıyla herkes daha çok online oluyor, bu yüzden güncelleme sonrası bu tip ganimet yokluğu gayet doğal bir şey, supercell e mail atma işine gelince, bunu pek anlayamafım, ne yapacaklar sence, herkesin depolarınımı dolduracaklar mesela, bence bu tamamen online oyuncu sayısıyla ve bunların elindeki madenlerle ilgili bir durum diye düşünüyorum

Forumda herkes fikrini düşüncelerini özgürce söyler, bunu yaparken haddi aşmamak lazım, kimseye "gereksiz konuşmuşsun" diyemezsin, sen bu söylediğimi bir uyarı olarak kabul et ve tekrarlama lütfen.!

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: VİCTORY (07 Ekim 2014, Salı - 08:42), LeafLook (06 Ekim 2014, Pazartesi - 15:12)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #18 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 15:12 »
Arkadaşımız gereksiz değil doğrusunu söylemiş

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

Çevrimdışı muhayri mutiş mami

• 68.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 91 Mesajı Toplam
    116 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mutiş mami
  • Klanım : yok
« Yanıtla #19 : 06 Ekim 2014, Pazartesi - 19:58 »
ya ben neden çok ganimet uluyorum

BU KLANDA TÜRK KLANLARININ EN İYİSİ OLABİLCEĞİNE İNANIYORUM... ve çok ilgimi çektiği için Treearms abininin fotosunu alıyorum=)