Gönderen Konu: Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? (Alternatif)  (Okunma sayısı 1978 defa)

Çevrimdışı Peace

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Peace
Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? (Alternatif)
« : 13 Ekim 2013, Pazar - 22:21 »
Böyle bi konu var. Sorun yaşayanlar olabilir ( en azından ben)

1- Yol.

Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?(ScreenShot)

İlk Önce Home Tuşunu Basılı Tutun Ardından Açma Kapama (power) tuşuna bir defa basın bırakın .

Beyaz Bir Görüntü Anlık Gelip Gidecektir.Görüntülerden Çektiğiniz Ekran Görüntüsüne Bakabilir , Paylaşabilirsiniz.

2- Yol.
Benim tabletim de olmuyor. O yüzden harici program yükledim. "Screenshot UX Trial"
Programı açtığımızda  yukarda sarı ile yazılı yere tıklıyoruz ve ekranın sol üstüne kamera resmi geliyor. CoC'u açıyoruz istediğimiz zaman kameraya tıklıyoruz ve ekran resmi çekiliyor istersen üstünde oynama yapabiliyoruz. Ama detaylı olarak bilmiyorum.

Çektiğimiz ekran resmilerini galeride "screenshot" ya da "ekran görüntüsü" adlı klasörde bulabilirsiniz. 

Tableti bilgisayara bağladığımızda ise   "pictures"> "screenshot" ile bulabiliyoruz.

Bu da link.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

programı yüklediğin her cihazda %90 çalışır.

1- Yol alıntıdır. 2. yol el emeğim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sabitlenirse iyi olur. 

« Son Düzenleme: 13 Ekim 2013, Pazar - 22:31 Gönderen: Ağabey »

Peace 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: (22 Temmuz 2014, Salı - 13:55), Admin (14 Ekim 2013, Pazartesi - 11:14)