Gönderen Konu: Clash Of Clans Oyun Sıfırlama  (Okunma sayısı 63456 defa)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Clash Of Clans Oyun Sıfırlama
« Yanıtla #45 : 25 Eylül 2014, Perşembe - 13:11 »
Admin adı üstündü yani site lideri! forumun tüm yükü omzunda olan kişi, buna rağmen acele cevap yaz, hemen bekliyorum yazıyorsunuz ya helal. Arkadaşlar forumda bi ton konu var hepsine ayrı ayrı yetişmeye çalışıyoruz. Lütfen konularınıza acil! help! yardım! yazmayın.

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Yusuforcan (25 Eylül 2014, Perşembe - 21:56)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #46 : 25 Eylül 2014, Perşembe - 14:35 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
admin lütfen bana hemen 15 dkkya cevap ver yani verebileceğin en hızlı cevapla ben oyunda kötü bişey yaptım ve oyunu sıfırlama için ayarlar sıfırlancak eğer ayarları sıfırlarsam apple kimliğim yok olurmu? lütfen cevap verin hem belki hızlıca yaklaşık bi ayda 30 lvl olabilirim lütfeeennnn bu siteyi bırakmam her gelişmemde yada sorumda sizlere sorabilirim lütfen hızlı cevap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

GameCenter kimliği başka AppStore kimliği başkadır. Hiçbiri kaybolmaz. Yeni bir GameCenter Açıp yeni oyun oynayabilirsin. Bu konu forumda mevcut.

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Yusuforcan (25 Eylül 2014, Perşembe - 21:56), (25 Eylül 2014, Perşembe - 15:37)

Çevrimdışı Yusuforcan

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Yusuforcan
  • Klanım : Yok
« Yanıtla #47 : 25 Eylül 2014, Perşembe - 19:45 »

GameCenter kimliği başka AppStore kimliği başkadır. Hiçbiri kaybolmaz. Yeni bir GameCenter Açıp yeni oyun oynayabilirsin. Bu konu forumda mevcut.
[/quote]çok saol kardeş

Çevrimdışı Yusuforcan

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Yusuforcan
  • Klanım : Yok
« Yanıtla #48 : 25 Eylül 2014, Perşembe - 19:46 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Admin adı üstündü yani site lideri! forumun tüm yükü omzunda olan kişi, buna rağmen acele cevap yaz, hemen bekliyorum yazıyorsunuz ya helal. Arkadaşlar forumda bi ton konu var hepsine ayrı ayrı yetişmeye çalışıyoruz. Lütfen konularınıza acil! help! yardım! yazmayın.
pardon kardeş ama nerdeyse delircektim bidaha yapmam

Çevrimdışı Gedyz

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Gedyz
  • Klanım : Maroon Berets
« Yanıtla #49 : 17 Ocak 2015, Cumartesi - 01:24 »
Merhaba,
Öncelikle şunu sormalıyım,
Gmail hesabıma bağlı bir clash of clans uygulamam var,ancak berbat bir köy olduğu için silmem gerekiyor,gmail hesabımdan oyunu hiç bir şekilde silemiyorum.
Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #50 : 19 Ocak 2015, Pazartesi - 14:30 »
son güncellemelerde engellenmiş olabilir ama şunu bi deneyip bize geri dönüş yapabilirmisin.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap oturum açın

logonun altındaki butondan ayarlar sekmesine tıklayın

uygulama ve etkinlikleri yönet'e tıklayın

sağ boşluğa mouse'u getirdiğinizde bir buton çıkıyor oradan bağlantıyı kaldıra tıklayın.