Gönderen Konu: Clash Of Clans Free Gold  (Okunma sayısı 1192 defa)

Çevrimdışı katara

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : katara22
Clash Of Clans Free Gold
« : 10 Kasım 2014, Pazartesi - 10:37 »
selam arkadaslar clash of clans ücretsiz altın programını sizler ile paylasıyorum bende uzun süre boyunca aradım taradım bakmadıgım sıte forum kalmadı sonunda 1 tane işe yarar buldum
mantık basıt rarlanmıs dosyayı ıster rardan cıkarın ıster rarda acıp ıcerısınde ki setup dosyasını istediğiniz ana dızıne kuruyoruz  ( Yerel Disk C , Yerel Disk D , F vs ) daha sonra ileri ileri diyerek programı kuruyoruz ardından programı acıp gırıyoruz burada onemlı olan google play yada icloud kullanıcı adınız sadece kullancı adı ŞİFRE İSTEMİYOR!! buda programın sızın köyunuzu bulması ıcın yoksa nasıl bulabilir ? , ardından kullanıcı adını gırıyorsunuz ( bazen oyundaki isimde sorabilir ) ve ileri diyorsunuz o sırada oyunda olmanız şart ardından program oyuna baglanıyor ve arayuze altın oluşturma geliyor oradan istediğin altını yazıyorsunuz ancak tek seferde 1.000 altın yazın ki sıkıntı olmasın
ilerleyen zamanlarda iksir için de program bulursam paylaşıcam sizinde elinizde buna benzer programlar var ise paylaşırsanız sevinirim .

İndirme Link : LİNK EDİT

« Son Düzenleme: 10 Kasım 2014, Pazartesi - 23:21 Gönderen: mantalica »

Çevrimdışı 97HasaNKaradumaN97

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bismillahirrahmanirrahim
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HasaNKaradumaN
  • Klanım : 1923TÜRK8
Ynt: Clash Of Clans Free Gold
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2014, Pazartesi - 20:05 »
Arkadaşlae boşuna indirmeyin Supercell bunları sunucu bakımlarında görebiliyor.Yani altın,iksir,taş ve kara iksir hilesi bulsanız bile fark eder.Artık şu hile aramalarına son verin!En çok hile (çalışmıyor hiç biri!!) sitelerine giren Türkiye'dir!
BIRAKIN ARTIK HİLE ARAMAYI!!!

Ankara merkez patliyo herkes 😢

Çevrimdışı ClashOfEmrex

• 53.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans - Leviathan
  • 48 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Leviathan
  • Klanım : Venom
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2014, Pazartesi - 20:57 »
Ve hileleri paylaşanların dosyalarının içinde virüs vardır. Lütfen inanmayın.

CoC hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeni gelen iletilere bakmadığım için bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Leviathan

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2014, Pazartesi - 23:20 »
Forum dışı link ve hile paylaşımı yasaktır.Hile paylaşımı yaparsanız forumdan uzaklaştırılırsınız. Konu kilit.