Gönderen Konu: Cihaz Değiştirdim veya Resetledim Köyüm Silindi Mi ?  (Okunma sayısı 54465 defa)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Cihaz Değiştirdim veya Resetledim Köyüm Silindi Mi ?
« : 09 Ekim 2013, Çarşamba - 09:28 »
Öncelikle Oyunu İndirebilmek İçin Bir Apple Hesabınız Olması Gerekmektedir.

Siz Bu Hesabınızla Oyunu İndirdiğinizde Otomatik Olarak Game Center Olarak Aynı Hesabı Tanımlamaktadır.

Cihaz Değiştirdiğinizde veya Resetlediğinizde tekrar aynı apple hesabıyla oyunu indirip yükleyebilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gereken Bir Husus Oyun İndikten Sonra Size Soracaktır.,

xxx isimli köyü tekrar geri yüklemek istiyor musunuz diye.  Evet derseniz Eski köyünüze direk geçiş yapacaktır.

Hayır derseniz yeni köy açacaktır size. yeni köy açıldıktan sonra tekrar eski köyü getirme ihtimali düşük ama şu şekilde yaparsanız belki olabilir .

Hayır dediniz yeni köy geldi hemen oyunu silip cihazın yedeğini aldıktan sonra cihaza bir reset ve tekrar oyunu yükleyip deneyin .

sorularınız olduktaça duruma göre cevap vereceğiz.
teşekkürler

hayır derse

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: Raulmyrls (10 Mayıs 2015, Pazar - 20:37), Cansucan (26 Aralık 2014, Cuma - 17:18), emre öksüz (12 Eylül 2014, Cuma - 17:50), KARAKOBRA (01 Nisan 2014, Salı - 18:42)

Çevrimdışı haydar005

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ("haydar")
  • Klanım : dosthane
Ynt: Cihaz Değiştirdim veya Resetledim Köyüm Silindi Mi ?
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2013, Pazar - 20:25 »
Arkadaslar iphone oybuyordum sattim oyundada 51 levelim android cihaz aldim devam etmek ist8yorum gamecanter sifresi herseyi war nasil yapicam simdiden tesekkurler

haydar005 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mst66066606 (05 Şubat 2015, Perşembe - 03:10)

Çevrimdışı ACHILLES

• 31.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Master of Arrow
  • 29 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ACHILLES
  • Klanım : 1923TURK - 1923TURK2
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2013, Pazartesi - 15:09 »
Aşağıdaki link yardımcı olucaktır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ios için olan bölümü bir arkadaşının telefonuna kendi hesap bilgilerini yükleyerek oyununu 1 kez açıpm yapabilirsin.

Kolay gelsin

ACHILLES 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: esat123 (08 Aralık 2013, Pazar - 00:12), TReeArms (21 Ekim 2013, Pazartesi - 19:18)

Çevrimdışı Peace

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Peace
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2013, Pazartesi - 19:34 »
Merhaba. Ben oyunu android tabletten oynuyorum. İphone'a geçicem bunda sorun yok ama. Aynı hesabı hem tablette hem iphone'da hemde Note3'de oynayabilir miyim? Yani 1 hesabı 3 cihazda oynayabilir miyim?

Çevrimdışı m_ozcan86

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Beşköy
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2013, Pazartesi - 20:00 »
arkadaşlar sony ericsson experi arc telefpnumda oynuyordum samsung note 3 aldım ve kurdum köy yeniden başladı eski telefonu formatlayınca oyun gitti şimdi yeni telefona yükledim ama oyun yine baştan başladı eski telefona yükledim onda da yeniden başladı nasıl geri dönebilirim yardımcı olursanız sevinirim

m_ozcan86 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: erenboran (06 Ocak 2014, Pazartesi - 18:15)

Çevrimdışı Sckaya

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ottoman
  • Klanım : Ysk empires
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2013, Pazartesi - 21:34 »
Gerçekten yardıma ihtiyacım var.şifremi biliyorum ama ıpad resetlendi ve köyüme giremiyorum.arkadaşlarımın oyunundan löyüöü ziyaret ettim.ama yükleme yaptığımda eski köyümü seçenek olarak bana sormadı bende yeni köy açtım.yardıma ihtiyacım var.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2013, Salı - 18:25 »
Merhaba. Ben oyunu android tabletten oynuyorum. İphone'a geçicem bunda sorun yok ama. Aynı hesabı hem tablette hem iphone'da hemde Note3'de oynayabilir miyim? Yani 1 hesabı 3 cihazda oynayabilir miyim?

Oynayabilirsin.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2013, Salı - 18:51 »
arkadaşlar sony ericsson experi arc telefpnumda oynuyordum samsung note 3 aldım ve kurdum köy yeniden başladı eski telefonu formatlayınca oyun gitti şimdi yeni telefona yükledim ama oyun yine baştan başladı eski telefona yükledim onda da yeniden başladı nasıl geri dönebilirim yardımcı olursanız sevinirim

google hesabınızda bağlandığınız zaman eğer köyü yükleme talebinde bulunmuyorsa yada indirip yüklediğinizde o köyü geri yüklemeyi sormuyorsa yeni köyünüz hayırlı olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2013, Salı - 18:52 »
Gerçekten yardıma ihtiyacım var.şifremi biliyorum ama ıpad resetlendi ve köyüme giremiyorum.arkadaşlarımın oyunundan löyüöü ziyaret ettim.ama yükleme yaptığımda eski köyümü seçenek olarak bana sormadı bende yeni köy açtım.yardıma ihtiyacım var.

oyunu silip tekrar indirin apple kimliğinizde soracaktır.şifremi unuttum diyebilirsiniz.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: kaya.aligalip@yandex.com (01 Temmuz 2017, Cumartesi - 18:54)

Çevrimdışı ersinsentrk

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ersinsentrk
  • Klanım : mimar
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2013, Perşembe - 10:48 »
Arkadaslar android kullanicisiyim telefonu formatladim oyuna faceden bile giris yapmisyim fakat oyunu tekrar yukledim ve eski hesabima ulasamiyorum acaba face ve googledan bile giris yapamamis olsam oyunda tas almistim googleplay hesbimla ordan bi baglanti tapabilirmiyim ?

Çevrimdışı mamico357

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Mami
  • Klanım : ferhat ç.
« Yanıtla #10 : 08 Aralık 2013, Pazar - 14:21 »
Arkadaşlar telefonuma reset attım daha sonra oyunu tekrar yükledim google+ ile giriş yaptım ama hesap var diye sormadı daha sonra facebooktan da giriş yaptım bu kez başka bir hesap var diye sordu tamam dedim fakat benim hesabıma değilde başka bir 3 lv hesaba girdi eski hesabımı nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olun telefonun markası turkcell maxiplus5 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Lentus

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2013, Pazartesi - 23:47 »
Arkadaşlar telefonuma reset attım daha sonra oyunu tekrar yükledim google+ ile giriş yaptım ama hesap var diye sormadı daha sonra facebooktan da giriş yaptım bu kez başka bir hesap var diye sordu tamam dedim fakat benim hesabıma değilde başka bir 3 lv hesaba girdi eski hesabımı nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olun telefonun markası turkcell maxiplus5 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tamamiyle aynı sorun bende de oldu. 2 defa mail attım 3 gündür ses seda yok. Ne facebook nede google+ girşi işe yaramadı. Araştırıyorum hala çözümü bulursam sana haber veririm. Aynı şekilde sende çözersen bana haber ver lütfen.

Lentus 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Raulmyrls (10 Mayıs 2015, Pazar - 20:42), areszeus (04 Şubat 2014, Salı - 18:26)

Çevrimdışı Lemeteque

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ferhatxx
  • Klanım : akıncı
« Yanıtla #12 : 05 Ocak 2014, Pazar - 16:29 »
Merhaba , ben Sony Xperia  Z'den CoC ' i oynuyordum cihazım günceleme yaptı ve yeni bir köy oluşturmak zorunda kaldım . Eski köyüm hala duruyor . Nasıl açabilirim lütfen yardımcı olur msunuz ?

Çevrimdışı alpagon

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : alpagon
  • Klanım : IĞDIR76 AKME
« Yanıtla #13 : 05 Ocak 2014, Pazar - 18:18 »
kendi deneyimimi direk yazıyorum android telefona  format  attım ve bu durumda  COC gidicek kesin dedim ve  format sonrası oyunu indirdim baştan başlamayı göze aldım ama daha sonra ilk adımlar geçtikten sonra köy  adı istedi bu arada google+ ile baglantı kurmuştum bana  eskisimi yenisimi diye sordu  eger eskisini seçmeseydim  tamamen kurulu köyüm silinmiş olucaktı. COC  un bilgilerinde silinen köy  gider ibareside vardı  okumanızı  tavsiye ederim.

alpagon 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: simurg1975 (18 Mart 2015, Çarşamba - 19:40)

Çevrimdışı nega4tve

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : nega4tive
  • Klanım : gençosman
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2014, Salı - 14:34 »
face ile bağlandığıysak yine köyü kurtarabilirmiyiz