Gönderen Konu: Çalınan Cihazımdan Oyuna Girişi Engellemek Çözene 20$ Ödül |YARDIM (Game Center)  (Okunma sayısı 2437 defa)

Çevrimdışı Cankat

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Can
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce iPhone 5 telefonum çalındı ve ben de mecburen yeni telefon aldım Galaxy Note 3. Daha önceden köyümü androidde de kullandığım için Google+ ile eşleşmişti yani sorunsuzca Note 3 cihazıma köyümü ekledim ve kullanmaya devam ediyorum fakat şöyle bir sorunum var. Çalan hırsız mı diyeyim yoksa onun sattığı eleman mı diyeyim bilemiyorum Clash of Clans tutkunu mudur nedir benim köy de 103 level olunca tabi oynayası geliyor hıyarın sanırım.

Her neyse sürekli olarak Clash of Clans'a ben online iken giriyor ve benim oyundan düşmemi sağlıyor. Buna gıcık oluyorum benden habersiz savaşa gidiyor ve dayak yiyip geri dönüyor benim zararıma oluyor bu.

Benim istediğim o cihazdan oyunuma giriş yapmasını tamamen engellemek.

Aklıma şöyle bir şey geldi:

Supercell'e mail atıp durumu izah etmek ve çalınan cihazımdaki Game Center üyeliğimden oyunu tamamen sildirmek. Böylece bir daha köyüme giremeyecektir. Fakat şöyle bir sorun var, Game Center mailimi hatırlamıyorum sadece game center nickimi hatırlıyorum. Sizce sonuç ne olur maili yollarsam ya da daha alternatif bir yol var mıdır köyüme benden izinsiz bağlanmasını engelleyecek?

Eğer sorunumu çözebilen birisi olursa bu site üzerinden VIP üyelik satın alacağım ve ona 20$'lık gift kart vereceğim. Bu kart ile cihazınızdan köyünüze yeşil taş yükleyebilirsiniz.

Yardımlarınızı bekliyorum, iyi günler dilerim.

Çevrimdışı Siyahhayalet

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Siyahhayalet
  • Klanım : _zZz_
Ödüle gerek yok ama sanırım uzaktan iphone kilitle özelliği vardı, ya cihazın içinden yada iCloud üzerinden pc den ikisinden biri veya arkadaş bul/iphone bul özelliğin açıksa araştır ordan kilitlemen lazım, sana apple müşteri hizmetlerinin numarasını yazayım, bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi ordan alabilirsin; Apple Store Türkiye ; 0216 282 15 11 ve eğer istanbuldaysan Zorlu Center daki Apple Store mağazasına gidip canlı bilgi alabilirsin çünkü bildiğim kadarıyla direk apple ile bağlantıları olduğu için cihazının faturası ile beraber gidip ordan işlem yaptırma şansın var...

Siyahhayalet 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Cankat (15 Mayıs 2014, Perşembe - 04:54)

Çevrimdışı Cankat

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ödüle gerek yok ama sanırım uzaktan iphone kilitle özelliği vardı, ya cihazın içinden yada iCloud üzerinden pc den ikisinden biri veya arkadaş bul/iphone bul özelliğin açıksa araştır ordan kilitlemen lazım, sana apple müşteri hizmetlerinin numarasını yazayım, bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi ordan alabilirsin; Apple Store Türkiye ; 0216 282 15 11 ve eğer istanbuldaysan Zorlu Center daki Apple Store mağazasına gidip canlı bilgi alabilirsin çünkü bildiğim kadarıyla direk apple ile bağlantıları olduğu için cihazının faturası ile beraber gidip ordan işlem yaptırma şansın var...

Emniyete gittim imei takibe alındı ama daha adam simkart takmadığı için bir şey çıkmadı. iPhone Apple tarafından kara kilit denilen şeklde kitlenirse kilit geri açılmıyor o yüzden yaptırmıyorum. Uzaktan kontrol için iCloud iPhone'umu bul açık olması gerekliydi ama benim kapalıydı. O yüzden benim şuanki önceliğim köyüme o adamın girmemesi. Bu konuda yardım beklemekteyim, yorum için teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cankat

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Bu konuda bilgisi olanları bekliyorum.

Çevrimdışı FatihliFatih

• 58.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • 39 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
  • COC Nick : FatihliFatih
  • Klanım : eXeLanCe
Mail atmayı dene bu oyunda değil ama başka oyunda benim yapmışlardı bu oyunda Türk yönetici yok güzel bir ingilizce olmasi lazim yada google translate de nokta vurgullere dikkat ederek yaz durumunu.

Çevrimdışı Cankat

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Mail atmayı dene bu oyunda değil ama başka oyunda benim yapmışlardı bu oyunda Türk yönetici yok güzel bir ingilizce olmasi lazim yada google translate de nokta vurgullere dikkat ederek yaz durumunu.

Canada'da yaşayan bir arkadaşım var, maili ona yazdırıp göndereyim o zaman. Umarım çözerler durumu. Kanser olacam az kaldı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cankat

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
güncel

Çevrimdışı hlk52

• 7.Seviye Üye
  • *