Gönderen Konu: İstek Yarışmalar  (Okunma sayısı 10799 defa)

Çevrimdışı AlixaN

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 15 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
  • COC Nick : AlixaN
  • Klanım : kurye 46
Ynt: İstek Yarışmalar
« Yanıtla #15 : 02 Haziran 2014, Pazartesi - 15:14 »
bir yarışma yeni bitmiş. daha şimdi gördüm. katılmak isterdim açıkçası. bir kaç önerim var.
1.depo yarışması yapsak mesela. en güzel toplam ganimet sayısına ulaşan kazansa. misal altın 3.333.333 iksir 4.444.444 kara iksir 22.222 yi yakalamak çok güzel bir görüntü oluşturmaz mı?

2. klan savaşları başladı malumunuz. onunla alakalı en fazla yıldızı kim toplayabilir. en fazla farkı kim atabilir gibi bir yarışma olabilir. hem bu yarışma bireysel değil klanlar arası olmuş olur daha farklı bir heyecana sebep olabilir. ama farkın yarışma tarihi içerisinde yapılan savaşları kapsaması gerekir böyle bir yarışma yapacaksak.

3.espri yarışması yapılabilir. klanlarda bazen oyunla alakalı öyle muhabbetler dönüyor ki akıllara zarar espriler ortaya çıkıyor. köye cami yaptırma muhabbeti gibi.

3. ganimet kaybetme,kazanma savaşı yapılabilir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap şimdi baktım köyüme mesela son 3 savunmada 2000 1800 2000 kara iksir kaybetmişim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 3 peşpeşe savaşın toplamı olabilir(her birinin en az belli seviyede olma şartı ile)

4. madem inşaatçılarla alakalı yapıldı köylü kadınların neyi eksik Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

5. "O an" dedirtecek sahnelerin fotoğrafı olabilir. bazen öyle anlar oluyor ki havan ateş ediyor okçulara doğru. böyle topun geldiğini görüyor şimdi ayvayı yedik diyorsunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

saçma geliyor olabilir, yapılmayacak olabilir fakat 1 tanesi bile acaba yapsak mı dedirtse bile benim için mutluluktur.

AlixaN 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Leadsoldiers067 (03 Haziran 2014, Salı - 22:25)

Çevrimdışı mtin.gven

• 20.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Metin
« Yanıtla #16 : 03 Haziran 2014, Salı - 17:43 »
ya facebook da gördüm gem kutusunu çok önemliymiş gibi koruyolardı. inşşat kulubesi gibi bu konuda da yarısma acılabılır:))

Çevrimdışı Leadsoldiers067

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 03 Haziran 2014, Salı - 22:24 »
En iyi clah of clans temalı resim yarışması olabilir mesela  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ya da en fazla ganimet çalma yarışması felan olabilir ödülü büyük yaparsanız cezbedici olabilir  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Edit: gem kutusu biriktirme ya da en fazla çalı, çam ağacı biriktirme
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2014, Salı - 22:27 Gönderen: Leadsoldiers067 »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 11
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ASSASSIN
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2014, Perşembe - 20:09 »
Gem box'u kaldırdığında yenisi geliyor kaldırmadığında gelmiyor bildiğim kadarıyla

Game Center:'Fiery Dagger'                                    

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #19 : 06 Haziran 2014, Cuma - 13:05 »
Yeni yarışmalar olursa tekrardan katılırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2014, Cuma - 13:11 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Gem box'u kaldırdığında yenisi geliyor kaldırmadığında gelmiyor bildiğim kadarıyla
bence en iyiysi çam ağacı biriktirme olur bi ara köyümde 15 tane felan vardı böyle yarışmalar daha zevkli oluyor.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 11
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ASSASSIN
« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2014, Cuma - 14:24 »
bence en iyiysi çam ağacı biriktirme olur bi ara köyümde 15 tane felan vardı böyle yarışmalar daha zevkli oluyor.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
evet bu güzel olurdu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Game Center:'Fiery Dagger'                                    

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2014, Cuma - 16:15 »
ağacı olmayan ne yapıcak ?
Herkezin katılabileceği bir yarışma iyi olur yoksa köyümün etrafını boşluk bırakarak duvarla çevirir ağaçların hepsini köşede çıkmasını sağlarım sorun değil

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 06 Haziran 2014, Cuma - 17:35 »
ağacı olmayan ne yapıcak ?
Herkezin katılabileceği bir yarışma iyi olur yoksa köyümün etrafını boşluk bırakarak duvarla çevirir ağaçların hepsini köşede çıkmasını sağlarım sorun değil
ağacı olmayan derken ? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #24 : 06 Haziran 2014, Cuma - 18:00 »
Çam Ağacı çıkmadı diyelim adamın köyünde çam ağacı yok nasıl olcakki

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı AlixaN

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 15 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
  • COC Nick : AlixaN
  • Klanım : kurye 46
« Yanıtla #25 : 06 Haziran 2014, Cuma - 19:09 »
senin köyünde hali hazırda 15 tane varsa benim bu yarışmayı kazanma şansım nedir? cevap : sıfır
yarışma kavramının altında aynı koşullarda yarışmak vardır. herkesin eşit şartlarda olduğu bir yarışma formatı olması gerekir. bu yüzden oldukça manasız bir yarışma olur.

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2014, Cuma - 19:14 »
senin köyünde hali hazırda 15 tane varsa benim bu yarışmayı kazanma şansım nedir? cevap : sıfır
yarışma kavramının altında aynı koşullarda yarışmak vardır. herkesin eşit şartlarda olduğu bir yarışma formatı olması gerekir. bu yüzden oldukça manasız bir yarışma olur.
kardeşim bunu halletmek kolay aslında. Yarışmaya katılanlar hiç çalı çırpısının olmadığını kanıtlamak için fotoğraf yollarlar. Daha öncede buna benzer bi yarışma yapılmıştı aslında noel darbesi biriktirme yarışması. Bunda da senin dediğin gibi bi durum vardı aslında.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #27 : 05 Temmuz 2014, Cumartesi - 22:49 »
AGA YARIŞMAYI BIRAKINDA ŞU OYUNDA Bİ İSTEDİĞİMİZE NEZAMAN SALDIRICAZ YA ALTIN LİGİNDEYİM GANİMET BULAMIYORUM BU ARADA ALCADRAZ KLANININ LİDERİYİM OYUNDAKİ ADIM SCOOP BARLAS 2 LİGİME BAKIYORUM GANİMETE BAKIYORUM 40 K ALTIN VAR 40 K İKSİR BEN BİR SAVAŞA GİDERKEN 200 OKÇU 3 YILDIRIM BÜYÜSÜYLE GİDİYORUM BÜYÜ 3 ÜNCÜ OKÇULAR 4 ÜNCÜ SEVİYE Bİ GİTMEYE 100 K İKSİR GİDİYO ZATEN SIKINTI BU DURUM BENCE ADA OLMALI KÖY SEÇİP KENDİMİZ İSTEDİĞİMİZE SALDIRMALIYIZ[/b]

Saçma saçma konuyu heryere yazıp üstüne büyük harf kullanıyorsunuz

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #28 : 06 Temmuz 2014, Pazar - 21:16 »
AGA YARIŞMAYI BIRAKINDA ŞU OYUNDA Bİ İSTEDİĞİMİZE NEZAMAN SALDIRICAZ YA ALTIN LİGİNDEYİM GANİMET BULAMIYORUM BU ARADA ALCADRAZ KLANININ LİDERİYİM OYUNDAKİ ADIM SCOOP BARLAS 2 LİGİME BAKIYORUM GANİMETE BAKIYORUM 40 K ALTIN VAR 40 K İKSİR BEN BİR SAVAŞA GİDERKEN 200 OKÇU 3 YILDIRIM BÜYÜSÜYLE GİDİYORUM BÜYÜ 3 ÜNCÜ OKÇULAR 4 ÜNCÜ SEVİYE Bİ GİTMEYE 100 K İKSİR GİDİYO ZATEN SIKINTI BU DURUM BENCE ADA OLMALI KÖY SEÇİP KENDİMİZ İSTEDİĞİMİZE SALDIRMALIYIZ[/b]

Saçma saçma konuyu heryere yazıp üstüne büyük harf kullanıyorsunuz

Anıl kardeşim, sayın yöneticim. Arkadaş yanlış bir harekette bulunmuş olabilir ama senin uyarı tarzın bir yöneticiye yakışmayacak şekilde dile getirilmiş. Her kim olursa olsun senin ' Saçma saçma... ' gibi bir tabirde bulunman doğru değil diye düşünüyorum. Ayrıca sen bir yöneticisin, senin görevin üyelere yardımcı olmak, forumda düzeni ve adaleti sağlamak. Buna istinaden imzana 'Yardımcı olabildiysem Rep'i ve Beğeniyi Eksik Görmeyin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap' gibi bir açıklama yazmanda doğru değil. Çünkü sen zaten yardımcı olmak zorundasın görevinin itibari ile. Forum üyeleri sen hak edersen sana zaten Rep'ide beğeniyide verir. Bir de sonuna göz kırpma koymuşsun sonuna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bir beklenti içerisinde olmak yerine sen yardımcı ol, hak edersen onlar sana zaten verirler +repide beğeniyide.

Bir ara şu konuma göz at derim.

Saygılarımla.

İyi forumlar, iyi çalışmalar dilerim.

« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2014, Pazar - 21:18 Gönderen: utkuu34 »

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #29 : 07 Temmuz 2014, Pazartesi - 05:30 »
Eyvallah Anil97 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap